Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Kb egy féléve csúnya vége lett az előző kapcsolatomnak, lényegében a párom elmondott mindenféle utolsó lénynek és azóta nem tudom magamat elengedi ha egy új fiúról van szó. Érzem hogy bejön és hogy élvezem a társaságát de nem érzek nagy szerelmet mint az előzőnél és attól is félek hogy nem is fogok már... És mit tudnék csinálni az ellen hogy ez változzon?

2019. febr. 26. 16:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Tehát ugye elég mély nyomott hagyott bennem és azóta bennem vagy egy ilyen félsz hogy újra megtörténik és szeretnék ezen változtatni de nem tudom hogyan...
2019. febr. 26. 16:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van kedved írj és beszélgessünk róla. De készülj fel, hogy valószínűleg bele fogok kérdezni olyan dolgokba, amik fájhatnak. Ez ezzel jár, de utána jobb lesz.
2019. febr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaziból én is átestem már ezen párszor, tuti módszer nincs de van egy két dolog ami segít ezen.

Nagyon rossz amikor szakítasz és újra el kezdesz ismerkedni és olyan kellemetlen, hogy minden elölről kezdődik... Kicsit unalmas is... Meg fura, ő vele nem csókkal köszönsz stb.

Ha van kedved írhatsz és beszélgethetünk, nem tudom alkalmas vagyok-e segíteni de felajánlani fel tudom a tapasztalataimat.

2019. febr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha ilyen párod volt jobb is. Mindig jön jobb.Lehet ,hogy az új fiú még nem hozzád való. Várd meg amíg egy olyan valaki jön akivel kölcsönösen odavagytok egymásért. Ezt úgy értem ,hogy azért ne gyere össze valakivel ,hogy ne legyél egyedül.
2019. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!