Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudom elengedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni magam egy buliban sem?

Figyelt kérdés
Szeretek bulizni, de általában az a vége, hogy félre vonulók leülni, pihenni, és elmegy a kedvem az egésztől. Illetve hiába van bennem pia, nem merek oda menni lányokhoz. Ha arra gondolok, hogy oda megyek akkor görcsös leszek, ideges, és elkap egy kis hányinger érzet. Ez talán a piától lehet? Egyszer smaroltam buliban, de akkor is egy lány smarolt le engem, utána felment a pulzusom, boldog voltam egész buli alatt viszont egyszerűen nem merek kezdeményezni. Most is ha arra gondolok, hogy oda kell menjek egy lányhoz buliban, görcsbe randul a gyomrom. A haverjaimnak nem értem miért megy ez ilyen könnyen. Lehet, hogy tudat alatt én undorítónak talalom, hogy kihasznalok egy lányt? Nem tudom. Mindenesetre, ők gond nélkül végig smaroljak az összeset, mintha tárgyak lennének.(mármint a lányok) Én erre egyszerűen nem vagyok képes, nincs önbizalmam ehhez az egészhez. Segítsetek legyszives, mit csináljak? 17/F

2019. jún. 11. 23:52
 1/3 anonim válasza:
100%
Nem kell minden buliban több lánnyal smarolni. Szerintem csak attól felsz hogy elutasitanak, de össze kell szedned magad, mert akkor nem tudod meg mi fog történni. Bátorság!
2019. jún. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikor úgy érzed, hogy a megfelelő állapotban vagy, akkor igyál még egy jó páleszt. Önbizalmat ad, és finom gyümölcsös, ízlik majd a csajoknak mikor smároltok. Amúgy kezd azzal, hogy sz@rjad telibe az egészet. Nincs mit vesztened, felesleges rágörcsölnöd.
2019. jún. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kulcsa az egész történetnek a végén van, amikor azt írtad, " Nincs önbizalmam... " . Valószínűleg saját magaddal van problémád, önelfogadási és önbecsüléso gondokkal küzdesz. Én azt mondom győzd le a félelmeid, mert ha nem, azoknak szolgái leszel. Amíg le nem győzöd, az élet mindig eléd fogja hozni ezeket. Értékeld magad annyira menj oda valakihez és érezd jól magad. A válasz úgy is igen vagy nem, te ettől nem leszel értéktelenebb, vagy rosszabb. Nem jut más az eszembe
2019. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!