Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak magamnak valakit Pécsen aki velem egykorú es vegre normális is?

Figyelt kérdés

Azt szeretném hogy valaki szeressen végre ne pedig csak "azt" akarja, nagyon betegesen fog ez most hangzani plane ennyi idosen, de szeretnék szerelembe esni es es boldog lenni valakivel..

Nem tudom hogyan johetne ossze, azert megiscsak lany vagyok nem mehetek oda valakihez hogy hali tetszel, bulikba ilyesmi helyekre nem jarok es nem is szeretnék

16l



2019. jún. 13. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Normálisat nem fogsz találni! 1 hete dobott a barátnőm mert ő érez valamit és ezt már nem akarja de szeret még! Ezt úgy hogy elöző nap nála aludtam! Azt hittem megtaláltam az igazi! De tévedtem és hülyitett! Nem tudnék neked jó tanácsot adni mert ezt nehéz kifogni hogy ki normális és ki nem! Én 22/F vagyok
2019. jún. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Kiváló kérdés,engem is érdekel😂 Tudod kinek kell a sok sörházas idióta...hol bújnak a rendes srácok?
2019. jún. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Milyen név nincs még válasza:
65%

Azok a lányok akik nem pár éjszakára keresnek úgy látom otthon ülnek... ezért az ilyen indíttatású fiúk sem járnak buliba, viszont máshol nem nagyon lehet mostanában ismerkedni. Én így látom és töröm a fejem a megoldáson...

21F

2019. jún. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Itt vagyok pl én😄.

Rendes vagyok, jófej, nem egy alkalomra keresek párt majdnem egyidősek vagyunk.

Mi kell még🤣😂

2019. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
,,lany vagyok nem mehetek oda valakihez hogy hali tetszel” dehogynem. Osztálytársam pont ezt csinálta
2019. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!