Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem találok normális...

Miért nem találok normális velem egykorú embereket? 14/f

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kicsit félénk vagyok, így élőben nem mindig merek ismerkeni, szóval legutóbb neten próbálkoztam. Csak akkor tudok többet beszélni, ha már előtte beszélgettünk az adott emberrel, így mivel valahogy neten keresztül kicsit nyitottabb vagyok, ezért így ez pont jó is, mert mire találkozunk, már kezdek egyre jobban megnyílni. A kamukat általában ki tudom szúrni, mindig jól megnézem, hogy kivel beszélgetek.

A legtöbb lány akivel így beszélgettem;

- nem tud írni (lásd: tetszik helyett tecik, ilyen helyett ijen és ehhez hasonlók)

- túl buta

- csak azért beszélnek velem mert szerintük jól nézek ki

- érdeklődnek hogy van-e barátnőm

- egyfolytában buliznak, speciel az egyikőjük kijelentette, hogy úgy megy buliba, hogy így meg úgy kisminkeli magát, mindene kilátszódó ruhával, magassarkúban stb. 14!!!! évesen.


Valahogy fiúk közül sem találkoztam normálisakkal. Vagy vulgáris szavakat használnak, vagy pózerek. Nagyjából ilyenekkel találkoztam.


Valahogy semelyikükkel sem lehet értelmes beszélgetéseket folytatni. Élőben sem nagyon találok ilyen embereket amúgy.


2016. dec. 17. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
mert ez a korosztályod :) kicsit lejjebb kell adni az elvárásaidból, amik nevetségesek sok szempontból
2016. dec. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A fiatalság között csak elvétve találsz normális embert. Mert ott megfelelési, meg valahova tartozási kényszer van. Ahogy írod: pózerek. Azt, hogy minek kell épp megfelelni, meg hova kell épp tartozni, a média különböző csatornái diktálják. Szóval csak annyi dolgod van, hogy keresel valakit, aki:

- nem netezik

- nem tévézik

- könyveket olvas

- van némi halvány elképzelése, hogy mit szeretne az élettől

Valamint nem feltétlenül saját korosztályodon belül kell keresgélni szerintem.

2016. dec. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megértelek..én úgy vagyok vele, hogy inkább könyveljenek el engem a csendes gyereknek meg a nem tudom minek..de ilyen "barátokra" nekem nincs szükségem.
2016. dec. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Nekem is voltak ilyen problémáim 14.évesen és hidd el nekem az egyetlen megoldás lejjebb adni az elvárásokból vagy mivel még fiatal vagy valami tehetség gondozó suliba menni ott még talán találsz is olyan embert akire a leírtak megfelelnek,de szerintem ne nagyon reménykedj...De próba szerencse...


A 2.esen meg besírtam nem netezek könyveket olvass ha te találkozál már ilyen 14.évessel menj templomba szerintem...

2016. dec. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én szívesen beszélgetnék veled,mert látszik, hogy rendelkezel értelmi,- mind emocionális intelligenciával; ez pedig nagyon ritka, hidd el! A szüleidnek látatlanban is gratulálok.


24f

2016. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg van kedves beszélgetni, akkor írhatsz nyugodtan, szívesen megismernélek ^^
2016. dec. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!