Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, Titeket zavarna egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Titeket zavarna egy kapcsolatban az, ha a barátnőtök nagyon el van hízva?

Figyelt kérdés
Nem azért vagyok 100 kiló, mert zabálok, hanem mert mindenféle gyógyszerekkel tömnek. A drága pszichiáterem felírt olyan dolgokat, amikben rengeteg hormon van, és hónapról-hónapra hízok. Ezt mindenki lesz.rja, szüleimet ez kicsit sem érdekli. Szóval, a lényeg az, hogy zavarna ennyi túlsúly? 166 cm vagyok.
2019. jún. 19. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Azért ugyebár van az energiamegmaradás törvénye. A hormontól nem hízol, maximum éhesebb leszel. A semmiből a hormon nem termel energiát, azt bizony be kell vinni a szervezetbe. Onnantól meg önfegyelem és önuralom kérdése, a többi meg kifogás.
2019. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1# Egyáltalán nem eszem többet, inkább csak többet mozgok, ami miatt még fogynom is kellett volna.
2019. jún. 19. 14:58
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Kéne monitorizáld, miből mennyit eszel, sok meglepetés érhet kalóriák szempontjából. Csak a hormonok hatására nem fogsz meghízni.


Alkalmazás: MyFitnesspal, keress rá.


Kérdésre válaszolva engem igen, sokat sportolok. Vannak olyan ducibb lányok, akik bejönnek, de a duci és kövér között rengeteg a különbség, valaki duci, de szuperül oszlik el a súly és jól áll neki.

2019. jún. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Amúgy se, ha gyógyszer miatt van úgy főleg.
2019. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha durván, pl hájas lesz, akkor kicsit zavarna. De ettől még lehet normálisan kajálni, hogy ne tudj hízni...
2019. jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg hogy nem e tudna olyan gyógyszert felírni aminek nincs ilyen hatása. A barátnőm is szed gyógyszert de nem hízik meg tőle.


Egyébként vannak olyan férfiak, akik csak a kövérebb lányokat szeretik és nekik ez az ideáljuk.

2019. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#1: ez maximálisan igaz, viszont a pszichiátriai szereknél az önuralomra hivatkozni eléggé ironikus, ezek ugyanis pont a tudatra ható szerek. (És nem, a pszichiáter nem fog hormontartalmú gyógyszereket felírni, szóval szerintem kis tévedésben él a kérdező. Viszont rengeteg olyan antidepresszáns van, ami kihat az étvágyra. Bár egy magára valamit is adó pszichiáter ilyen esetben gyógyszert vált, ha látja, hogy a betege durván hízni kezdett.)


Engem egyébként nem a kilók tántorítanának el elsődlegesen, hanem az, hogy - a leírásod alapján - tudatmódosító szereken élsz.

2019. jún. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen zavarna, nem egy hordót szeretnék magam mellé
2019. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
56%

Engem az zavarna, ha 100kg alatt lenne!

Jobb odabujni pihepuha csajszohoz!

Exem 152cm 110kg volt

2019. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!