Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Megsértődnétek, ha egy...

Fiúk! Megsértődnétek, ha egy hosszabb kapcsolatban a barátnőtök el akarna titeket vinni kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
Mikor megismerkedtünk párszor említettem ezt, de végül annyiban maradt, hisz én mindenképp szeretem, de mostanság mintha neki is igénye lenne erre, csak kissé határozatlan.
2013. júl. 27. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Mi a fenének menne egy férfi kozmetikushoz?

Így hirtelen nem tudok rá elképzelni ésszerű okot...

2013. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Igen is menjen egy fiú is kozmetikushoz.Mi szégyellni való van ebben,kérdezem.Most a már ebben megnyilatkozott válaszolótól .Az a szégyen ,ha gond van és nem megy el .

Senki sem látja hogy ő ott van ,hisz időpontra érkezik.Bizony hogy járnak fiuk ,de még 40 körüli férfiak is .Urológiára nem fog elmenni,ha gondja lesz ? Még csak

az a kényelmetlen .Fogjad meg a fiú kezét,és sétáljatok el .Nekünk is kozmetikánk van,volt mire alapozni a válaszom .

2013. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértődnék meg, de csak azért mert azt mondja, nem mennék el.
2013. júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki nem megy el ,az megérdemli hogy szenvedjen .

Itt az arcbőr kitísztításáról van szó.Ha azon a bizonyos testrészen csak 1 pati is legyen,máris ide irnak,jaj mit lehet tenni az eltüntetése érdekében .

2013. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!