Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdeklődnek irántam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklődnek irántam a fiúk?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

16 éves lány vagyok és még soha nem volt barátom. Senki se érdeklődött még irántam. Nem vagyok az a típusú lány, aki mindenét kiteszi a közösségi oldalakra, ez lenne a baj? Mindenki az ilyen mutogatós lányokat bírja? (Én ezt nem tenném, mert 1.)A szüleimnek biztos nem tetszene, 2.)Ha férfi/fiú lennék, valahogy nem érezném magaménak a páromat, ha sokat mutató képet töltene fel a világhálóra, amit több ezren látnak. Lehet már itt van a gond velem, hogy így gndolom...)

Tudom, biztos jönnek majd azok a válaszok, hogy:

-"Még nem is kell hogy barátod legyen."

-"Kislány vagy még ehhez."

-"Foglalkozz a tanulással inkább."

De néha annyira fáj látni, hogy még a 13 éves plázacica kinézetű lányoknak is van/volt palija.

Mit csinálok rosszul?

Túl magas vagyok? Túl dagadt?

Lehet hogy nekem kéne érdeklődnöm a fiúk iránt és nem fordítva kéne ezt elvárnom? Szerintetek ha egy lány kezdeményez, az furcsa? Egy kicsit tanácstalan vagyok. Tudnátok segíteni?:/

(Nem szeretném 30 évesen gyűjteni az első tapasztalataimat... Bár jobb később, mint soha.😅)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. jún. 19. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Mivel nem ismerünk, és alig írtál magadról, csak általánosságokat tudunk pufogtatni.

- Csúnya vagy.

- Nagyon csendes, visszafogott természetű vagy.

- Visszataszítóan viselkedsz.

- Különc külsejű vagy.

- Büdös vagy.

2019. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
79%

Szerintem nincs veled hiba.

Persze mindenki azt tölt fel az internetre amit szeretne :)

Lehet már figyeltek rád fel srácok csak nem vetted észre, hiszen nagyon sok srác nem mer kezdeményezni és most magamból indultam ki.

Figyeld a szemkontaktust, adj olyannak jeleket aki tetszik és ha van bátorsága hozzá biztos oda megy hozzád és legalább egy jót beszélgettek.

Vagy esetleg járj szórakozó helyre ha a szüleid engedik, ott társaságban egy kicsit mindenki bátrabb de akár utcán is lehet ismerkedni.

Csak ne kapkodj nagyon ezzel a kapcsolattal mert akkor nyomulósnak fogsz tűnni azt pedig kevés ember szereti.

Remélem tudtam segíteni!

2019. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem a megfelelő fiúk között keresel. Te sokkal felnőttesebben gondolkodsz mint az átlag 16 éves lányok. A 16 éves fiúknak nem te kellesz, de a 18 éveseknek se. Inkább a 20+ korosztályban próbálkozz, persze ott is sok még a "gyerek", de ott már azért akadnak olyanok akik normális kapcsolatot keresnek.
2019. jún. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Kezdj el egy kicsit nőiesedni. Nem kell mindent kipakolni, csak öltözködj csinosabban, nezd meg hogy áll mondjuk a szempillaspirál, vagy egy hozzád illő színű körömlakk. Nem biztos hogy ebben van a hiba, de nekem ez segített:)
2019. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, sokban segítettetek:)

Akik viszont privátban írtak rám: (némelyikőtöknek hasznos volt a levele, köszönöm.:) ) Elnézést kérek tőletek, nem szerettem volna ebből a kérdésből internetes társkeresőt kihozni.

Nem szeretek láthatatlanban találkozni/beszélgetni idegenekkel.:/

2019. jún. 19. 18:49
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Az, hogy csak az instagörlöknek van pasikjuk, egy hülye általánosítás. Több mint 1 éve nem tettem ki semmilyen képet sehova, és azért nekem is voltak már "kavarásaim" "kapcsolataim".

Annyi idős vagyok mint te, mellesleg ronda, félénk és különc is.

Így 4 emberrel volt valami, ha számszerűsíteni akarom, bár 2 lány volt (biszex vagyok)

Egyikükkel a suliban, a másikkal facebookon találkoztam közös érdeklődés kapcsán.

A két sráccal pedig házibulikban.

Azt javaslom menj el te is szórakozni, mozdulj ki többet, vállalj diakmunkát..(pl én is most kezdtem, és máris van egy szimpi srác)

Aki keres az talál :)

És próbálj meg közvetlenebb lenni, de ha nem megy ne erőltesd.

2019. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Ne aggódj, több mint valószínű, hogy érdeklődnek csak mint a 2.válaszoló is nem mernek kezdeményezni. Hidd el az, hogy nem teszel ki a közösségi oldalra mindent az nem probléma. Rólam egy kép sincs kint a közösségi oldalon nem is volt, erre nem rég tudtam meg hogy egy fiú aranyosnak, szépnek talál. Viszont én kissé duci vagyok, a bárátnője pedig szerintem gyönyörűszép. Na ekkor jöttem rá hogy mivan ha más is láthat szépnek csak nem merik elmondani? A külsőd biztos nem ok semmire, tehát nem lehetsz se túl dagadt/magas/akármi, mert biztos lesz akinek te fogsz kelleni. Ha szeretnél párt akkor szerintem te is kezdeményezz, esélyt adva ezzel magadnak, és a bátortalanabb fiúknak is egy boldog párkapcsolatra.
2019. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Voltak/vannak jelentkezők, de nem veszed észre őket, mert nem elég magasak...
2019. jún. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Én mindenkivel elbeszélgetek :o


20/f

2019. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

Szia! 19/L vagyok, nekem sem volt még senkim, nem us érdeklődnek utánam a fiúk. Én próbáltam nyitni feléjük, de sose jött össze semmi. Már úgy vagyok vele, hogy nem erőltetem a dolgot, majd jön valaki.

Azt tanácsolom, nyiss a fiúk felé, beszélgess velük. De ha nem össze az sem baj, ráérsz még 😉


UI.: A 13 éves lányok meg csak menőznek, hasonlítani akarnak a "nagyokhoz", de szerintem ez szánalmas.

2019. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!