Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdeklődnek irántam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklődnek irántam a fiúk? Bennem van a hiba? -Többi lent-

Figyelt kérdés

(Minden nagyképűséget félre téve): Okos vagyok, a megye legjobb gimnáziumának vagyok tanulója, kitűnő lettem Januárban. Nem vagyok antiszociális, bezárkózott és stréber sem. Magas és vékony vagyok. Többen mondták már, hogy szép az arcom. Hosszú barna hajam és világos kék szemem van. Ezeken kívül egy csomó sportban jó vagyok. 7 éve kosárlabdázom, többször remek eredményeket értem el különböző atlétika versenyeken. A legfrissebb divat szerint öltözködöm. Mi lehet velem a baj? Igaz fiúk terén magasak az elvárásaim de érthető, fontosabb a minőség mint a mennyiség. Alacsony, duci, buta lányoknak is van barátjuk és buknak rájuk a fiúk, akkor rám miért nem?

15/L



2018. máj. 6. 16:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Talan mert lebutazol masokat...
2018. máj. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha nagyon szép vagy, szuper agyad van, ráadásul magas is vagy, akkor valószínűleg a legtöbben úgy gondolják, semmi esélyük nálad, ezért nem próbálkoznak. Mutatsz képet?
2018. máj. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán túl beképzelt vagy, vagy más belső tulajdonságod taszító. Esetleg túl magas vagy (kortársaidhoz képest pl.) esetleg túl gebe vagy, az ilyen deszka zsiráf típusok sem feltétlenül népszerűek.
2018. máj. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Mádár0218 ***** válasza:

Talán mert nagyoknaz elvárásaid, mint a többi lánynak?


- Milyen elvárásaid vannak?

2018. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 timiandi válasza:
100%
Miért kéne, hogy bukjanak rád 15 évesen? Lehet, hogy az alacsony, duci, buta lanyok belül kedvesek és aranyosak. Ne törd magad ezen. Egyébként meg lehet, hogy buknak rád, hogy mivel magasak az elvárásaid, ezért nem közelítenek.
2018. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem mondtam senkire sértő, bántó szavakat de ha valakiben rossz érzéseket váltottam ki sajnálom! Közel 180cm magas vagyok. Nem tartom magam nagyképűnek. Köszönöm a válaszokat!
2018. máj. 6. 17:42
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz pávagyerekeknél, tuti bejönnél nekik....

Minőség alatt mit értesz? mert a "minőségi" fiúk nem pont a tartós kapcsolatot keresik hanem azt, hogy megdugjanak... Ha normális fiút keresel, akkor adj lejjebb az elvárásaidból és nyisd ki a szemed, különben ezt a kérdést még jó sokáig kiírhatod.

2018. máj. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem keresek tartós párkapcsolatot, véleményem szerint nem tudnák egy komoly kapcsolattal járó feladatkört teljeskörűen ellátni, jelenleg nincs rá kapacitásom. Egyszerűen csak foglalkoztatott a téma. Kedves utolsó, nem hiszem hogy a 15-16 éves ,,minőségi” fiúknak, de ne is tegyünk megkülönböztetéseket, tehát fiúknak az ismerkedésről alkotott képe a szexuálitás köré épülne.
2018. máj. 6. 17:57
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó vagyok: A tartósat úgy értettem, hogy több mint 2 hét. 18 vagyok, 15 évesen vesztettem el, ugyanennyi idős lánnyal. És fiúként elmondom, hogy de igen, sőt.... Volt osztályomban 13 évesen is volt aki már dugott.... Ne legyél naiv
2018. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Megye legjobb gimnázium pff, egyetlen egy gimi van ami vidéken megüti a Budapestiek szintjét az pedig a Lovassy Veszprémben
2018. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!