Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan internetes társkeres...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan internetes társkereső oldal, ahol ilyen (lent) fiúkkal lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Hú, hát én inkább szeretnék értelmes, művelt és kreatív fiúkkal találkozni. Az értelmes alatt, persze, nem azt értem, hogy kitűnő bizonyítványa van, mivel az nem jelent semmit. Na, szóval jó lenne a korosztályomból vagy akörnyékén megismerkedni egy olyan fiúval, akivel tudnék beszélgetni a geológiáról, paleontológiáról, az univerzumunkról, és különféle elméleteket tudunk gyártani...

Könyvekről tudunk beszélgetni.

Az a baj, hogy az ismerőseim közt nincs ilyen, és ugyebár a koromban kezdenek el az emberek ismerkedni stb., és erre én is vágyom, hogy egy hozzám hasonlóval összesodorjon az internet vagy a szél.


17/L -> az sem gond, ha csak egy év múlva jelentkezhetem arra az oldalra



2019. jún. 23. 09:41
1 2
 1/17 $$$$$ ***** válasza:
35%

Hát nem lesz könnyü mert en eleg sok embert ismerek es közüllük senkit se erddekel se a geologia se a paleontologia XD . De egyebkent valaki attol meg lehet ertelmes hogy ezek nem erdeklik XD . De egyebkent ne add fel előbb utobb biztos talalsz ilyen sracot....

18/F

2019. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Az internetes társkeresőket hagyjad....

Viszont, ha lányokban is érdekelt vagy, akkor tudod kinek kell dobni egy privit ;)

18/L

2019. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1-es, nem azt írtam, hogy ezek az okos srácok, hanem, hogy olyan, aki erről tud vagy elfogadja, ha valaki erről beszél neki... tehát nem kezdi dorgatni a szemét, nem vág bele, hogy más témát hozzon fel...
2019. jún. 23. 11:12
 4/17 anonim ***** válasza:

"jó lenne a korosztályomból vagy akörnyékén..."


Ezzel ki is zártad az ilyen fiúk 99%-át. A többséget ebben a korban nem érdekli ilyesmi, sőt a rendes, komoly párkapcsolat se, csak legyen valaki. Ha ezt elengednéd, a fiatal felnőttek között máris akadnak ilyenek. Mert ők már felnőttek és túl vannak ezen, vannak tapasztalataik, önálló véleményük a dolgokról amiről lehet beszélni. Miért ennyire fontos egy szám, amin változtatni akkor se lehet, ha az illető belepusztul? Miért nem azt nézed, hogy olyan legyen amilyet szeretnél?

2019. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4es, teljes mértékben igazad van.
2019. jún. 23. 12:30
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

"a geológiáról, paleontológiáról, az univerzumunkról"


És kulturális antropológiáról vagy művtöriről nem is? :(

2019. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
És a nagyhatalmi politika a 19. század végén?? :(
2019. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Dalí szürrealista festményeit se felejtsük el! :)
2019. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
4-esnek igaza van, nem érdemes a korral törődni, én is főleg az idősebb nőkre hajtok. :))
2019. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Oké, kibővítem: irodalomról, nyelvészeti kérdésekről, felvetésekről, az univerzumunkról (csillagászat, geológia, paleontológia, (elméleti) fizika, biológia, kémia), történelemről, egyéb művészeti ágazatokról (festmények, festők, szobrok, szobrászok, zenék, zeneszerzők).

Mik még az érdeles témák?

2019. jún. 23. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!