Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan internetes társkeres...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan internetes társkereső oldal, ahol ilyen (lent) fiúkkal lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Hú, hát én inkább szeretnék értelmes, művelt és kreatív fiúkkal találkozni. Az értelmes alatt, persze, nem azt értem, hogy kitűnő bizonyítványa van, mivel az nem jelent semmit. Na, szóval jó lenne a korosztályomból vagy akörnyékén megismerkedni egy olyan fiúval, akivel tudnék beszélgetni a geológiáról, paleontológiáról, az univerzumunkról, és különféle elméleteket tudunk gyártani...

Könyvekről tudunk beszélgetni.

Az a baj, hogy az ismerőseim közt nincs ilyen, és ugyebár a koromban kezdenek el az emberek ismerkedni stb., és erre én is vágyom, hogy egy hozzám hasonlóval összesodorjon az internet vagy a szél.


17/L -> az sem gond, ha csak egy év múlva jelentkezhetem arra az oldalra



2019. jún. 23. 09:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Pszichologia?
2019. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Az csak egy vicc
2019. jún. 23. 14:32
 13/17 anonim ***** válasza:
2019. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Németország piaci és gazdasági pénzingadozása a 2. világháborúban-ról bezzeg senki sem akar beszégetni...
2019. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, mindenki mindenhol a nácikról, meg a 2. vh.-ról beszél, már túl mainstream lett, uncsi
2019. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
én is az vagyok azért érdekel tesó
2019. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A lélektan, mint bármely egyéb humán tudomány, nagyon is érdekes. Nem szabad stigmatizálni, sztereotipizálni.

A kulturális érdeklődés nem korhoz kötött. A családi mintának nagyobb szerepe van például. És a környezetnek is. Esetleg szakköröket próbált már valaki? Könyvtárban könyvmolyok is vannak akár. :)

2019. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!