Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kihasznált, elhagyott, kidobot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznált, elhagyott, kidobott mint egy használt rongyot!? Sziasztok egy 16 éves lány vagyok aki épp egy nehéz korszakon szeretne túl lenni végre. Normális, együttérző emberek tanácsára lenne szükségem.

Figyelt kérdés
Tudom sokan gondoljátok, hogy ez is valami tini dráma ami két napig tart...Hát szerintem ez nem az...mint mondtam 16 éves vagyok a volt barátommal lassan 2 éve lettünk volna együtt...a szüleim egyáltalán nem tudják hogy ő volt nekem, különben kitörne a harmadik világháború...A barátommal hihetetlenül szerettük egymást persze a kötelék erősítésére rátett egy lapáttal az is, hogy ez mind titok volt...a bizalom és a szerelem köztünk végtelen volt...lassan két év után eldöntöttem hogy készen állok arra, hogy neki adjam magam (hozzá tenném elötte nem volt soha barátom, ő volt az első) mikor megtörtént az eset úgy éreztem ezzel lett teljes a kapcsolatunk...senkivel se tudtam volna elképzelni magam soha. A második eset az elsőre rá két hónappal történt azaz két hete...jelenleg ott tartok hogy egy hete szingli vagyok, hisz az aktust követően egy hétre rá dobott, azzal az indokkal, hogy “majd két év múlva talán újra elkezdjük ha addigra nem lesz valakink. Még fiatal vagyok, nem akarom tönkre tenni magam” (16 éves ő is) és akkor...most mi van?? Emberek tényleg két évig csak húzta volna az agyam, hogy megkapja amit akar aztán eldobott volna? Mi történhetett? Az együttlétek szerinte nagyon jók voltak...csak erre kellettem volna neki? Ez a két év számomra a legszebb korszakom volt...hisz tiszta szívből szerettem és annyit kockáztattam érte, annyi mindenen mentünk keresztül...mit tegyek? Nagyon padlón vagyok...

2019. jún. 26. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem mindenképp tisztázd vele, hogy miért döntött így, mi az indoka, hiszen 2 evet nem lehet így lezárni..

Nem volt köztetek semmi vita, ellentét? Mert akkor nagyon furcsa hogy egyik napról a másikra hagyott el

Nem hinnem h 2 évig húzta az agyad egyebkent, senki nem vár 2 evet csak arra hogy lefeküdjön valakivel

2019. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

“majd két év múlva talán újra elkezdjük ha addigra nem lesz valakink. Még fiatal vagyok, nem akarom tönkre tenni magam” Hát ha nekem ezt mondta volna szakítás indokának, úgy nyakon vágom hogy megfejeli a térdét.

Ennyi alapján nagyon úgy néz ki hogy csak ARRA kellettél neki. Mondjuk 2 év elég sok idő. Nem lehet hogy megunta esetleg a kapcsolatot? Írj ha szeretnél beszélgetni valakivel ;)

2019. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nyílván két év alatt sokat vitáztunk, de mindig kibékültünk és egyre jobban szerettük egymást...amikor szakított velem elötte flegma volt már a napokban, alig írt vissza és a tobbi...mikor ezt kérdőre vontam hirtelen nagyon “megharagudott”...és azt mondta csak idegesítem ezekkel a hülyeségekkel és nyugalomra vágyik...aztan bedobta a kreatív szakítós szövegét “ majd két év múlva...” erre én nyílván nagyon ideges és csalódott lettem, még is csak annyit írtam rá, hogy “rendben legyen ahogy akarod, én várok rád szeretlek” erre nem sikerült válaszolnia mostanáig se...
2019. jún. 26. 23:54
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Felejtsd el a srácot minél hamarabb. Ha tényleg szeretett volna, nem úgy hagyott volna ott, hogy "ha addig nem lesz valakink", vagy "nem akarom tönkretenni magam". Még ha voltak is viták, azok nem kellene, hogy idáig juttassák a kapcsolatotokat (ráadásul az indoklás nem állná meg a helyét). Nyilván nem lesz könnyű túllépned rajta, de az idő és a kitartás mindent lehetővé tesz.


Első körben add ki magadból a feszültséget. Erre megoldás a sírás, a futás, az edzés, vagy bármi, ami segít abban, hogy kiadd magadból az érzéseidet. Eztán gondold végig, hol siklott félre ez a kapcsolat. Tényleg szeretett, vagy csak te voltál vak? Ha szeretett, mi változtathatta meg ezt? Mi állhat az egész hátterében? Ha valamit másképp csinálsz, még veled volna? Stb, stb... Ehhez igénybe veheted a barátaid, barátnőid segítségét is, ha rendelkeznek elég érzelmi intelligenciával. Ha nem rendelkeznek, akkor is érdemes lehet keresni a társaságukat, mivel ez segít kimászni a gödörből.


Ne rémisszen meg, ha 1 év múlva sem leszel még túl a dolgon, Rómát sem egy nap alatt építették fel.

2019. jún. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
76%
Szerintem gyorsan felejtsd el. Talán a akár tenni
2019. jún. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Nekem kissé gyanús a srác.. Habár ne legyen igazam, de simán lehet hogy titkol valamit. Megismerhetett egy másik lányt akiben valami többet vélt felfedezni mint Te benned ezáltal elkezdett felé vonzódni. Persze szerintem ez gerinctelenség, pláne úgy hogy nem mondja el. De mint mondtam, ez csak egy teória amit saját tapasztalatomból szereztem, csak engem a csaj dobott. (Sztorival itt nem fertőzök senkit, max privátban.)

Igazából ahogy mondták, itt 2 dolog segíthet, Az idő és valami hobbi vagy sport. Esetlegesen ha bejön a képbe egy másik srác, az is sokat javíthat a helyzeten. Én mindenesetre szurkolok hogy jobb legyen. 🙃

2019. jún. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem egyértelműen kidobott, mint macskát sz*rni. Azt akarja elérni a sablon szöveggel, hogy van még esélyed nála. Ha van eszed (Már pedig van) akkor nem kell utána menni. Aki nem becsüli meg a párját, az ne nagyon számítson semmi jóra ezek után. Véleményem szerint minél hamarabb kellene beszélned vele, hogy mi is volt valójában. Ha erre se válaszol, akkor végképp hagyni kell a francba, nem ér meg annyit az egész, és tovább kell lépned, bármennyire nehéz lesz ( tapasztalatból mondom, az első néhány hónap nekem szenvedés volt, és megtanultam elengedni).
2019. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek 28.-án lesz 3 hónapja. Mondja, mintha évek teltek volna el, hogy feltett egy ártalmatlan kérdést.

Leoltotta a lány(17). Egyhete még egyetlen szerelme volt. Akkor meg az első számú közellenség lett. De bizzon vakon benne ismim ... Kitörölte a múltjából.

Rád térve.

Sok teoria létezhet.

Másik lány jött a képbe.

Hogy írjam? Bepánikolt? Túl fiatal? Ki akarja élni még magát?

Ugye mondta azt is, hogy 2 év múlva ... ez is erre enged következtetni.

Nekem kibeszéletlennek tünik ez a dolog és nem is a legjobb pillanatban jött. Bár ez igazán nem jön jókor soha. Ott van amit hsz-ként irtál. Nem vagyok biztos abban, hogy tudnál vele érdemben beszélni.

Semmi esetre se ülj el mint az iszap és várj a hívó szóra! Éljél!

Ha egymásnak teremtettek benneteket találkozni fogtok.

De ne szord el a fiatal éveid!

23/N

2019. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mihago ***** válasza:

Mivel 16 vagy, ez per definitionem egy tinidráma. Amúgy a szüleid is megérik a pénzüket. Miféle prűd parasztok lehetnek? Vagy azt hiszik, nemi jelleg nélkül születtél?


Sajnos előfordul, hogy az ember tiszta szívből szeret, aztán a másik egyik napról a másikra segget csinál a szájából, és beleszarik a lelkébe. Velem 13 év kapcsolat után történt, a legmélyebb bizalom és szeretet mellett... De ismerek olyat, aki 65 évesen szembesült azzal, hogy a nő, akivel 16 éves koruk óta hűségesen, jóban-rosszban együtt voltak, hirtelen lelépett egy másik pasival. Igaz, ezzel a papával a Gyorskocsi utcai rendőrségi fogdán találkoztam, mert rágyújtotta a házat a másik pasasra. Meg tudom érteni.


Mi történhetett? Igen, sajnos az, amit gondolsz. Ez valószínűleg mindvégig egyoldalú volt. A szüleidről tett megjegyzésből könnyű levonni a következtetést, hogy ki vagy éhezve a szeretetre, otthon nem kapod meg, nem bízhatsz a családodban, akik csak a tulajdonukként kezelnek. Persze, hogy ráfüggtél erre a csávóra, aki egy kis szimpátiát mutatott neked. Hittél benne, és hát sajnos pofára estél, mert az élet ilyen. Előbb-utóbb mindenkivel megtörténik. Akikkel nem, azok maguk ejtenek pofára másokat, és csak pislognak, hogy nahát, ennek ilyen következményei vannak?


Tényleg ne tedd magad tönkre. Most mi van? Ne fuss utána: nem őt kerested, csak őt találtad. Változtasd meg az életed. Menj más körökbe, más társaságba, keress új elfoglatságokat, és figyeld meg, hogy túlleszel rajta. Ilyen fiatal korban még begyógyulnak a sebek, ha nem is nyomtalanul. Nekem is eszembe jut néha az első barátnőm, aki kegyetlenül elbánt velem. 16 voltam, most 42.

2019. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Szegénykém ://

Szerintem kőkeményen álj elé, és szolgáltatáss magyarázatot, ennyi idő után ez a minimum. Egy tuti, ne hagyd így lebegni a levegőben, valamiképpen tegyeket pontot vagy vesszőt a dolog végére vagy nem végére..

Fel a fejjel, találsz majd jobbat, cuki lány lehetsz

2019. jún. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!