Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » XBOX ONE használtan? Megéri?

XBOX ONE használtan? Megéri?

Figyelt kérdés
Xbox one használtan 45-50 ezer forint, 3 hónap garanciával. Megéri szerintetek, vagy mindenképp újat érdemes venni?

2018. nov. 21. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is az van FH 2 miatt szereztem be. 1 éve megvan tökéletesen működik.
2018. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

attól függ mit adnak hozzá. 1 vagy 2 kar, van e hozzá játék.. ezek alapján megérheti.

Én Telekomos előfizetésemre fogok venni decemberben ps4 pro+r szemüveg, 1 karral, előfizetéssel 1 játékkal boltban 250 lenne, telekomnál 190ért megkapom havi 8e Ftért.


Van xbox one és ps4 is, az én előfizumra 1290 Ft lenne havonta (úgy 25e Ft) de 10e a havidíjam. Egy általános felhasználó az 5e Ft körüli előfizujával is már meg tudja venni havi 2-3e Ftért telefon helyett és az új, csak a tiéd és garanciás :)


Csak egy tipp-

2018. nov. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vr szemüveg*
2018. nov. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!