Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol tudnék magas,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol tudnék magas, vékony lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mindig is a magas, vékony lányok jöttek be külsőre, de sajnos nem ismerek ilyen lányt. Azthittem nem lesz nehéz ilyen lányt találni, de eddig úgy vettem észre, hogy elég nehéz olyan lányt találni, aki magas és vékony is.
2019. jún. 12. 20:44
 1/6 anonim válasza:
Attól függ, mi számít neked magasnak?
2019. jún. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
175-185cm
2019. jún. 12. 20:53
 3/6 anonim válasza:

177 cm/ 59kg és 20/L


Én meg azt veszem észre, hogy egyre többé fiúnak a husi csajok jönnek be

2019. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Skandináv országokban. :D Ezen kívül kosárlabda csapatokhoz menj el edzőnek vagy masszőrnek.
2019. jún. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért odáig nem tervezek elmenni..:D

A kosárlabda nem rossz ötlet, de annyira nem szeretem a kosárlabdát, meg nem tartom valami nőies sportnak.

2019. jún. 12. 22:30
 6/6 anonim válasza:

Magasnak magas vagyok, annyira nem tartom vékonynak magam, van s&ggem meg mellem is, meg hát ugye a vésztartalék... :)


Amúgy 180 cm, 65 kg.


Keresd őket atlétikán. ;)

2019. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!