Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szerintetek hol tudnék magas, vékony lányokkal ismerkedni?

Mindig is a magas, vékony lányok jöttek be külsőre, de sajnos nem ismerek ilyen lányt. Azthittem nem lesz nehéz ilyen lányt találni, de eddig úgy vettem észre, hogy elég nehéz olyan lányt találni, aki magas és vékony is.

jún. 12. 20:44  Privát üzenet  

A válaszok
Attól függ, mi számít neked magasnak?

# 1/6Időpont jún. 12. 20:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

175-185cm

# 2/6Időpont jún. 12. 20:53 Privát üzenet

177 cm/ 59kg és 20/L

Én meg azt veszem észre, hogy egyre többé fiúnak a husi csajok jönnek be

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jún. 12. 22:11 Privát üzenet
Skandináv országokban. :D Ezen kívül kosárlabda csapatokhoz menj el edzőnek vagy masszőrnek.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jún. 12. 22:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azért odáig nem tervezek elmenni..:D

A kosárlabda nem rossz ötlet, de annyira nem szeretem a kosárlabdát, meg nem tartom valami nőies sportnak.

# 5/6Időpont jún. 12. 22:30 Privát üzenet

Magasnak magas vagyok, annyira nem tartom vékonynak magam, van s&ggem meg mellem is, meg hát ugye a vésztartalék... :)

Amúgy 180 cm, 65 kg.

Keresd őket atlétikán. ;)

# 6/6Időpont tegnap 13:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A helyes magas fiuknak miert a nagyon alacsony kicsit ducibb lanyok jonnek be?
Magas, kicsit vékony testalkatú fiúként tényleg nagyon nagy hátrányban vagyok társkeresés szempontjából?
16 éves, vékony, nem izmos, magas (175cm) srácnak lehet barátnője?
Vannak olyan lányok akiknek bejönnek a vékony testalkatú magas fiúk?
Hol találhatnék olyan barátnőt, aki vékony lány és viszonylag magas? 16f
Miért akarja kigyúrni az összes vékony fiú magát, ha nem mindenkinek jönnek be az erős, izmos fiúk?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!