Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet esélyem sportos,...

Hol lehet esélyem sportos, vékonyabb,20 év körüli lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Mivel nekem is lételemem a mozgás meg a sport (bringázok, saját súllyal edzek heti többször, kisgyerekkorom óta mindig csináltam valamit)

Valószínű ebből kifolyólag én is vékony vagyok, meg nem nagydarab, ráadásul durván fiatalabbnak is nézek ki a koromnál (25/F) ezért fontos nekem, hogy alkatilag is passzoljon hozzám valamennyire, meg szerintem ezzel valamennyire a közös téma, sok beszélgetés is adott lenne. Mivel eddig olyan sportokat csináltam, ahol nagyrészt fiúk voltak, így elég nehéz találnom valakit. Szóval az érdekelne, hogy milyen sport az, ahol van esélyem találkozni ilyen mentalitású lányokkal, esetleg neten hol érdemes velük ismerkedni, stb. Sajnos inkább a félénkebb fajta vagyok, nehezen veszem rá magam, hogy odamenjek leszólítani valakit. Netes ismerkedést se zárom ki, de igazából szívesebben ismerkednék élőben, valami közös sport révén.



2015. ápr. 28. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Futás? Nálunk van több futóklub is. Bárki csatlakozhat. Fiúk-lányok vannak vegyesen.
2015. ápr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A vékony az nem sportos, de aki sportos az nem feltétlenül vékony.
2015. ápr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A sportpályán mert a lányok is sportolnak és te is sportolj. Futás, kardió edzések, edző terem, úszás, röplabda, kézilabda stb. Ezekben mind kiválóak a lányok és sok közöttük a vékony és csinos.
2015. ápr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Futás nem rossz ötlet mondjuk, nekem kicsit monoton, de köszi a tippet. Budapesten belül hol érdemes ilyen sportpályára menni?

Amúgy tudom, hogy a vékony nem egyenlő a sportossal, meg nem csinálnék problémát belőle ha valaki genetikailag vastagabb csontozatú, szélesebb csípőjű (előző barátnőm is ilyesmi alkat volt, és tetszett) de azért ha lehet, látszódjon rajta, hogy szereti a mozgást, és ne legyen nálam nehezebb :)

2015. ápr. 28. 09:56
 5/7 anonim ***** válasza:
A tatai edzőtáborban.
2015. ápr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is imádok sportolni, mondjuk beszélni róla már nem annyira, de mikor edszeni voltam, nem épp arra koncentráltam, hogy kivel lehetne összejönni. ha elkezdek valamit, azt lelkiismeretesen csinálom, nem sumákolom el a feladatokat. 22L
2015. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én is alapvetően így vagyok vele, csak most a cél érdekében odafigyelnék az ismerkedésre is. Nem csak azért csinálnám, hogy bevágódjak valakinél, és amúgy rohadtul nem érdekelne az egész.
2015. ápr. 28. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!