Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyi idő kell,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő kell, amig megismerkedik két ember?

Figyelt kérdés
2019. júl. 1. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez összetettebb ember,hely,helyzet függő is, ilyen kevés információból elég nehéz megállapítani.
2019. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
sülve főve elég hamar.
2019. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy egész életet le kell élni egymás mellett. Annyi idő alatt talán sikerül.
2019. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szerintem sok mindetől függ, többekközt attól is, hogy milyen könnyen értitek meg egymást, milyen gyakran, illetve hogyan kommunikáltok, stb...

Mondjuk a válaszokat nagyban befolyásolja, hogy, milyen értelemben "megismerkedni"

Barátként szerintem nagyon hamar, de mivel ez a párkapcsolatok kategória, gondolom, arra vagy kíváncsi, mennyi idő elteltével érdemes elkezdnei egy kapcsolatot

Ha nagyon szimpatikusak vagytok a másik számára szerintem elég 1 hét is, úgy tartják, pillanatok alatt bele lehet szeretni a másikba

Remélem, tudtam segíteni, sok sikert! :)

2019. júl. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mire az igazi énjét megidmered ,kb 3-4 hónap

L

2019. júl. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kutatások alapján ahhoz, hogy teljes mértékben, minden tulajdonságát megismerd valakinek, kb 3-4 év szükséges
2019. júl. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 perc cigivel szexel és zuhannyal együtt.
2019. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!