Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Deák téren hogyan lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deák téren hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok és sokan mondták, hogy ha ismerkedni szeretnék akkor ez az egyik legjobb hely és inkább este fele érdemes. Nos itt a nyár sok szabadidőm van és barátaim nem nagyon szóval mondtam lemegyek és megnézem. (mit veszíthetek ugyebár)

Nos olyan 22 körül mentem, sokan is voltak jó volt minden de igaziból mivel nem nagyon csináltam még ezt nem is ment... Próbáltam olyan társaságot keresni ahol nincsenek sokan mert elég gáz, hogy egyedül odamegyek pl. egy 6 fős társasághoz (később majd lehet de azért elsőnek azért még ne :D) Szóval vagy egyedül vagy kettes lányokhoz akartam oda menni. De igaziból valahogy mindenki megtalálta a maga társaságát és ilyen kis csoportok nem is voltak... Szóval ilyenhez meg nem mertem odamenni, leültem és hozzám meg nem jött oda senki csak a pereces csávó :D Szóval fixen nekem kell a lányokhoz ez már egyértelmű. Csak nem tudom hogyan és hogy az itt lévő lányok miért mennek ki? Tehát milyen szándékból meg hogyan viszonyulnak az idegenekhez?

Nem tudom ez mindig ilyen-e de sok időt ott voltam másnap indultam csak haza, vártam hogy mi lesz de igaziból már kezdett kihalni az egész olyankor.

Hogyan lehet itt jól ismerkedni? Mi az elvárás? Mindenki egy üveg piával volt, ezt fel kell ajánlani vagy mi? Klasszikus meghívhatlak egy italra? :D Mik működnek? Akik oda járnak. Valami szöveg, valami nagyon alap is jöhetne mert nem igazán vagyok képben, de szeretnék!



2019. júl. 6. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
"Nem tudom ez mindig ilyen-e de sok időt ott voltam másnap indultam csak haza" Te hajnalig a deákon kóvályogtál egyedül?
2019. júl. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"leültem és hozzám meg nem jött oda" Ültem, nézelődtem, kerestem olyan lányokat akikkel tudtam volna beszélgetni, ismerkedni, néztem mások hogyan csinálják és igen, jártam a köröket nézelődtem de nem találtam sajnos olyat ahova le lehetett volna :/

De amúgy ahelyett, hogy szívnátok a vérem, segíthetnétek ha már ilyen szakértők vagytok és ti is látjátok amit én is, hogy nem megy ez nekem :) De szeretném ha én is tudnék ismerkedni. Végre eljött a ti időtök és kioktathattok és elmondhatjátok TI a f#sza gyerekek hogyan csináljátok :) Köszönöm

2019. júl. 6. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Egy szimpatikusabb társasághoz menj oda, kérj egy gyújtót, ha cigizel. Kínáld meg őket a piáddal. Ha kérdezik, hogy egyedül vagy-e, mondjad, hogy haverokkal jöttél, de elhagytátok egymást (azért jó, ha azt mondod, hogy nem egyedül jöttél, hogy ne tűnjön erőltetettnek az ismerkedés). Aztán ahogy isztok, szép lassan egyre jobb lesz a hangulat, kérdezz rá azért, hogy nem zavarod-e őket, ha nemet mondanak, akkor maradj még ott. Az a lényeg, hogy laza legyél és jófej. Ezek után, már nehogy egy lány adjon csajozási tanácsokat, a csajt te hódítsd meg :D (de ne nyomulj nagyon)
2019. júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak mondom nagy társasághoz én kevés vagyok, írtam 1-2 ember még oké de azért így is para az egész helyzet... Ez a hazudozás meg nem tudom mennyire jó indítás egy ismeretségnek ezzel könnyen meg lehet szívni! Meg ha nemet mondanak minek maradjak ott? Annyira nonszensz ez az egész, te voltál már? Ezek neked beváltak?

Mert igaziból az nem segít aki még soha nem volt ott vagy soha nem ment oda így lányokhoz, tudom én is mit kéne, de valami tapasztalat vagy tanács kéne akik szoktak ilyeneket csinálni. Hogy mit és hogyan kéne

2019. júl. 6. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Minket ketten haverommal odaküldtek fogadásból két lányhoz (nem voltunk telejesen józanok, maradjunk ennyiben xd), alapból elég lekezelőek voltak, aztán kiderült, hogy többen vannak, és vége volt, mert már nagyon szar volt, négyen még csak elszórakoztunk.

Szerintem érdemesebb lenne nem egyedül menned, rángasd el magaddal egy haverod aki szintén csajhiányban van, úgy biztosabb a dolog.

2019. júl. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De nektek ketten sem volt jo most mondtad, akkor minek?

Meg hogyan/mivel menjünk oda?

2019. júl. 6. 23:01
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Egy barátnőm és én bulizni indultunk, és a Deákon volt a találkozó a társasággal, de mi sokkal korábban odaertunk. Uldogeltunk és egyszer csak a semmiből két srác angolul megkérdezte hogy leülhetnek-e mellénk. Mondtuk hogy persze (az egész párbeszéd angol nyelven zajlott). Aztán elkezdtünk beszélgetni. Kit hogy hívnak, hány éves, honnan jött. Mi magyarok, ők törökök. A nevüket se tudtuk kimondani :D

Egyébként nem voltak ellenszenvesek, de nagyon hamar kiderült hogy csak ágyba akarnak vinni mert a "Hotel after party?" szerintem elég egyértelmű.

Amúgy semmi extra nem volt. Odajottek, leültek, beszélgettünk.

Legyél laza. Idővel belejossz.17/L

2019. júl. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!