Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A helyzet az, hogy éves...

A helyzet az, hogy éves vagyok, és elhatároztam h leszbikus szeretnék lenni. Hogyan lehet ismerkedni ilyen téren?

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 01:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja... hogy ez elhatározás kérdése.. miket nem tanul az ember.
2014. dec. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"hogy éves vagyok"

kapcsold be a numlockot :D

2014. dec. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elhatároztam rég, kvantum fizikus akarok lenni, de nem úgy megy az...
2014. dec. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de állítólag a nők ugyanolyan büdösnek és visszataszítónak tartják a másik nő illatát,ahogy mi férfiak sem álljuk más férfiak szagát.
2014. dec. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Drága szívem...

Ha leszbikus vagy az azt jelenti, hogy lányokhoz vonzódsz... De ha így kijelented, hogy:"Akkor én leszbikus leszek!", akkor annak úgy semmi alapja...

Ez nem fejben döl el...

2014. dec. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én Londonban világosodtam meg e téren, hogy ott nyugaton a sok leszbikus és homár csak úgy döntöttek, hogy melegek lesznek fiatal korukra, mert így lázadnak a szüleik meg a bevett szokások ellen, aztán később majd szépen gyereket szülnek a nők és feleséget tartanak a pasik... Itthon kicsit komolyabban veszik a melegek ezt a dolgot :D

Neked szerintem szimplán böki a hiúságod, hogy a fiúk le se szarnak és ezért dühödben eldöntötted,hogy neked nem is kell pasi, mert mind hülye és a nök mennyivel jobbak. Hajrá :D

2014. dec. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkabb azt dontsd el, hogy ertelmes leszel. Na?
2014. dec. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Éves vagy,de azt hiszem nem eléggé érett még ahhoz,hogy felfogd ez mit jelent.


NE PASIGYŰLÖLETBŐL LÉGY LESZBIKUS!


Én elhatároztam egyszer régen,hogy hetero leszek,mert úgy kényelmesebb az élet,nem kell titkolóznom,lehet boldog életem egy férfival...hát rohadtul nem jött össze!


Fogadd el magad úgy ahogy vagy,és ne határozd el az ellenkezőjét,mert az egy eleve bukott harc!saját magad és a vágyaid ellen úgysem menekülhetsz! :(


20/L/L

2014. dec. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
öhm:3 indokold, miért szeretnél az lenni, kérlek:) Amúgy szívesen beszélgetek veled erről, ha gondolod, vannak tippjeim. 15/L :3
2014. dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szörnyű látni, hogy a korosztályom hogy elvan b*szva. Nem azért mert meleg/leszbikus/biszexuális/csillámpóni vagy, hanem mert egyszerűen buta vagy. Azt hiszed ez így megy, hogy felébredsz reggel és na, én most leszbikus leszek! ? Gondolkozz már mielőtt valamit megkérdezel...
2014. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!