Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálják ha 16 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálják ha 16 évesen még nem volt senkim?

Figyelt kérdés
Mások szerint szép vagyok kb 3-4 hónappal ezelőtt 3 srác elhívott randizni csak berezeltem és lemondtam őket.(de így visszagondolva jól tettem) és mostmár mindig amikor találkozni akarnak velem akkor mindig témát váltok vagy elviccelem.Mit csináljak hogy ne ijedjek be a randik előtt? Szerintetek gáz hogy 16 évesen még nem volt senkim?
2019. júl. 7. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Mitol felsz? Ha nem jonnek neked be akkor offold oket finoman, az oszinteseg a legfontosabb, es egyaltalan nem gaz.
2019. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Ne mondd le a randikat és akkor lesz valakid.

De ha ennyire félsz lehet még nem állsz készen egy kapcsolatra. Nem kell a tömeg után menni,hogy már pedig neked is lesz pasid.

Ismerkedj,dumálgass,egyszer majd megjön a bátorságod.

2019. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Nem gáz, sőt szerintem inkább tiszteletre méltó

Ha az segít, akkor képzelj el szituációkat, és azokba gondolj bele úgy, hogy te hogyan cselekednél, és így ha eljönne az az adott történés, akkor tudni fogod, hogy mit tegyél, és bem fogsz pánikba esni

Vagy kezdj el beszélgetni vadidegenekkel, így bátrabb lehetsz idővel

2019. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

Mások szerint szép vagyok....

Most mondják a szemedbe hogy csúnya vagy?

2019. júl. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igazából nem azért nem talalkozok velük mert nem tetszenének hanem mert félek hogy nagyon kínos lenne. Eddig csak 1 ilyesmin voltam de akkor sem magamba és nagyon kínos volt az elején, mert nem volt témánk de utána már jó volt mert akkor már mások is ott voltak.
2019. júl. 7. 21:07
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Egyáltalán nem "gáz", hogy nem volt senkid, én pl 18 vagyok és nekem se volt még senkim. :)

18F

2019. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, én nem mondom a csúnyának hogy szép🤷🏽‍♀️ Amúgy néha én is szépnek látom magam.
2019. júl. 7. 21:08
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsi utolsó előtti
2019. júl. 7. 21:09
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Menj el pszihológushoz. Nem bántani akarlak, de lehet egy ilyen transzgenerációs fel nem dolgozott sérelem és lehet hogy pont rajtad ütközik ki. Pont most olvasok egy ilyen könyvet, Orvos-Tóth Noémi: Örökölt sors c. művét.

Persze lehet hogy egyszerűen nem állsz még készen rá, hogy randizz.

Egyáltalán nem gáz egyébként, nővérem 19 évesen csókolózott először pl.

Van még időd

2019. júl. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!