Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire elfogadott több év...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadott több év korkülönbség tinédzser korban párkapcsolathoz ha én kédőn érő tipus vagyok és a korombelieknek nem jövök be?

Figyelt kérdés

Szóval én 19 vagyok (lassan 20), de nagyon későn érő vagyok, és ilyen 15-nek nézek ki. Valahogy mostonában mindenki korán érő vagy én nemtudom de a 19 évesek nagyrésze kinéz 25-nek, teljes szakáll, mellszőrzet, mély hang stb. ami a lányoknak nyilván vonzóbb mint egy kisfiú.

A probléma ott kezdődik hogy a korombeli lányok nagyrésze is ilyen, egyszerűen nincs olyan akire azt mondanám hogy viszonozna, ugyanis ők az említett fiúkra jobban buknak. (Egyébként nekem nem is tetszenek az ilyen idősebbnek kinéző lányok, nem is tudnám elképzelni velük).

A valóban 15-16 éves lányok meg keresnek, ugyanis nekik tetszek, és ez viszonzott is felőlem, ugyanis nekem is ők, de nem tudom mennyire lenne ez “normális” ha egy nálam 4-5 évvel fiatalabb lánnyal randiznék, még akkor is ha egy idősnek, de igazából még fiatalabbnak is nézek ki náluk.

Szóval összességében a korkülönbség ebben az életszakaszban nagyon meghatározó, de volt akibe szerelmes voltam, akkor mindketten 18-ak voltunk, és ő is fiatalabbnak nézett ki, de nem lett belőle semmi.

Mennyire lenne ez “megbotránkoztató”? Mennyit számit az a bizonyos életkort jelző szám ha amúgy viselkedésben meg kinézetben egyáltalán nem olyan vagyok? (Egyébként nem iszok, bulizok, drogozok, most ballagtam el a középiskolából és egyetemre megyek tovább, szexuális téren pedig minimum fél évet várnék hogy történjen valami [igen szűz is vagyok]), szóval nem erre megy ki, meg nem vagyok lecsúszott, csak tényleg szeretnék valakit aki elfogad.

Vagy hogyan ismerkedhetnék olyan lányokkal akik valóban az én életkorom, de ők is ebben szenvednek hogy jóval fiatalabbnak néznek ki?



2019. júl. 7. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi gond ezzel. Vagyunk így páran. Én 23 évesen még jártam 17 évessel. Most 25 vagyok és nemrég szerelmes voltam egy 16 éves lányba. Nyilván ez ilyenkor rajtuk múlik, hogy nekik ez a korkülönbség zavaró-e. Engem már elutasítanak a 16 évesek, mert túl idős vagyok hozzájuk, így kénytelen vagyok idősebbek után néznem, de 19-20 évesnek teljesen jó az a korosztály még.


A lányoktól ne várd, hogy fiatalabbnak tűnjenek a koruknál, mert ők sokkal korábban érnek, mint mi. Ez valamiért így van hormonálisan. Az 5 év korkülönbség pl. még teljesen hétköznapi, kb. ekkora az érettségbeli eltolódás a nemek között, legalábbis ahogy én tapasztaltam.

2019. júl. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindig legyen idősebb a srác.

Mit érdekel az, hogy ciki vagy elfogadható-e? Ne érdekeljen mit mond más.

Ha jól kijottok, nem okoz problémát hajrá.

Én is idősebbekre bukok, de mivel már egy 25 évesnek más lenne a felfogása, mint nekem, ezért max 19-20 évesekkel próbálnám meg.

16/L

2019. júl. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!