Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hány év korkülönbség az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év korkülönbség az ideális, illetve elfogadott?

Figyelt kérdés

- Nem érzem magam annyinak, amennyi vagyok (30+)

- Nem értek szót jól korombeliekkel

- Nem tartok ott, ahol gondoltam, hogy tartani fogok ennyi idősen...


- TUDOM, hogy sokan csak a "friss húsira" vágynak, amikor nagy korkülönbséggel választanak párt.

- TUDOM, hogy az ilyen kapcsolatokban rendre belép a képbe valamiféle hierarchia (nem egyenlőek a felek), tanár-diák viszony pl.

DE! Én nem ilyesmit szeretnék. Egyszerűen úgy érzem, hogy jobban szót értek fiatalabbakkal.


Szóval: mi az a életkor beli különbség, ami még belefér? LÁNYOK: Nektek milyen különbség volt működőképes - ahol egyenrangú félként tudtatok még működni?


ROSSZ példák:

#1 [link]

#2 [link]



2018. jún. 4. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Ajánlom a 14 éves lányokat... Azok olyan cukik xD
2018. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Azok es szukek is..
2018. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Embere válogatja. Láttam én már pocsék kapcsolatot azonos korúaknál is, és működő kapcsolatot 18 év korkülönbséggel... és igen, a lány nem volt még 20.

Az meg, hogy egyénileg kinek mi fér bele, egyéni hozzáállás kérdése.

2018. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Embere válogatja de szerintem 10 év ami még belefer
2018. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%

Bármennyi , viszonylag bármennyi.


DE ! JÓ EMBER !

TINI KATEGÓRIÁBÓL szerintem TIPLI VAN!


MIFELÈNK NEM SZERESSÜK A FAJTÁTOKAT...

HAMAR KOLBÁSZBA TÖLTVE VÈGEZNÈD...

mondjuk,enne is a Cèzár pár hónapig....

2018. jún. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Változó, hogy ki jön be. Velem egykorúval nem jönnék össze, de a 2-3 év különbség is megfelel néha, dé sokszor a 15 év.
2018. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*de
2018. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6: Tehát ha mondjuk 34 évesen összejövök egy 20 körüli lánnyal, aki még legalább 5 évig iskolába jár, akkor az "nem gáz" kategória?


Köszönöm a hasznos válaszokat. Azzal, aki egy +16-os témában úgy gondolja "pedo" vagyok, sajnos nem tudok mit kezdeni... A hülyeséggel, bunkósággal, primitívséggel, adott esetben szándékos trollkodással mindig nehéz, és nem is hiszem hogy kell foglalkozni.

2018. jún. 11. 08:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem 34 évesen inkább a 20 feletti lányok között keresgélj. Te már rég nem tartozol a tini kategóriába.

Sok sikert!

2019. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

#1-#2 manapság a 14 éves lányok és a "cuki", mint tulajdonság valahogy nem függenek össze... És ezt most nem csak kinézetre értem, hanem viselkedésre is. Persze, tisztelet a kivételeknek. :D


22/F

2019. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!