Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 18 éves fiú, és egy most még...

18 éves fiú, és egy most még 14 de idén 15-öt töltő lány között a korkülönbség mennyire elfogadott?

Figyelt kérdés
Ez a korkülönbség probléma? Elfogadott? Vagy még benne van a határban?
2015. máj. 1. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20 vagyok. Barátnőm 15. Elfogadták a szülei és minden rokona. Ha nem kihasználni akarod és 1 éven belül ágyba vinni, nem lesz gond.
2015. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rendben van. Láttunk már jóval cifrábbakat, később meg fel se fog tűnni.
2015. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális és ebbe semmi nincs
2015. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

15voltam amikor osszejottem a parommal, o akkor 18. Szoktak mondani hogy az a 2-3 ev kell, mert altalanossagban ennyivel idosebb fiuk vannak olyan erett szinten mint egy lany, es igazabol en is mindig ezt ereztem, ugy hogy szerintem ezzel semmi gond.

Egyebkent mar 2es.fel eve egyutt vagyunk. )

2015. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4-es. Nehogy már egy 14-15 éves lány olyan szinten értelmi szinten legyen mint egy 18 éves fiú..
2015. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
#5-ös! Neked nem mesélték biológia órán,hogy a lányok "hamarabb érnek" szellemileg,mint a fiúk?:D Ezért is szokták sok helyen "mondani",hogy nem baj ha a fiú 4-5 évvel idősebb a lánynál,mivel akkor vannak egy szinten..(persze mindig vannak kivételek):D
2015. máj. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6-os.

De igen hallottam róla..

De akkor sincs egy 14 éves lány olyan értelmi szinten mint egy 18 éves fiú.

18 éves vagyok, beszélgettem már 14-15 éves lányokkal, és mit mondjak, borzalom milyen gyerekesek.

Nyilván vannak kivételek mint mindig. De ez nem erre a korosztályra vonatkozik szerintem..

2015. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Neked nem mesélték biológia órán,hogy a lányok "hamarabb érnek" szellemileg,mint a fiúk?:D Ezért is szokták sok helyen "mondani",hogy nem baj ha a fiú 4-5 évvel idősebb a lánynál,mivel akkor vannak egy szinten..(persze mindig vannak kivételek):D"


Hülyeség, a 10-12 éves időszakra ez igaz, de 15 évesen már egy szinten vannak.

2015. máj. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

#7-es! De sok olyan 18 éves fiú is van,aki tényleg leragadt nem is 14 hanem vagy 10 éves szinten...:D

#8-as! Ugyan ezt mondtam..,hogy 15 évesen egy szinten vannak,ha a lány tényleg nem gyerekes..

2015. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Félreértettél, én úgy értettem egy 15 éves fiúk és lányok vannak egy szinten.

2015. máj. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!