Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsak meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak meg egy lányt, ha egy baráti társaságban van?

Figyelt kérdés
Nagyon sok lányt látok szórakozóhelyeken/pubokban, de mindig csoportban vannak, ami aztán kissé furcsának tűnne, ha egy random fiú udvarolni megy egy 5-10 fős csoportba

2019. júl. 8. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Csak menj oda és hívd meg egy italra:) /16/l
2019. júl. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%

Nekem nem jönne be az ilyesfajta ismerkedés.

Ha társasággal vagyok, akkor nyilván velük maradok, nem megyek egy idegennel el beszélgetni vagy akármi. Csaknem hagyom ott a barátaim, ha pedig hozzánk csapódna, az könnyen válna kínossá.

Ha nem szimpatikus, és ezt megmondom neki, akkor pedig neki kellemetlenebb, hogy ennek többen is a szemtanui voltak.

18/L

2019. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy lány barátnőkkel megy bulizni, nem jelenti azt, hogy nem szívesen ismerkedik. Ha nincs barátja, kivel menne?

Szóval menj csak oda. Ha egy körben táncolnak, és úgy látod, hogy szívesen "befogadnak" (mi a barátnőimmel simán elkezdünk táncolni idegenekkel is egy körben), akkor állj be közéjük táncolni. Nyilván ahhoz közel, aki tetszik. Aztán egymás gesztusaiból úgyis leszűritek mi a helyzet, aztán lehet, hogy a másik pillanatban meg má egymással fogtok táncolni.😁 Ha kint cigiznek, vagy pultnál állnak, akkor csak simán menj oda beszélgetni. Láni fogod, ha nem akarnak csevegni.

De azt ne csináld, hogy csak nézed őket és nem mész oda. Az nagyon idegesítő.

Én nagyon szeretem ha odajönnek.

2019. júl. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!