Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsak meg ismeretle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak meg ismeretlen lányokat? Mit mondjak nekik?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy van egy lány aki tetszik nekem.Egy gimibe járunk,évfolyamtársam amúgy.Közös órám nincs vele.Látásból tudom,hogy ki és ő is tudja szerintem,hogy én ki vagyok.Szeretnék bepróbálkozni nála,nem félek odamenni,ezzel nem szokott problémám lenni.A gond ott kezdődik,hogy nem tudom mit csináljak,ha elakad a beszélgetés,nem tudom milyen témákat dobjak be ilyenkor,vagy úgy alapból.Nem tudom miről beszélhetnék vele indításként.Miket kérdezhetnék tőle,azt sem tudom.Szerintetek?Van ötletetek?(tudom nyominak tűnik a kérdés,de légyszí nézzétek el nekem,már vagy féléve nem ismerkedtem egy lánnyal sem partnerszerzési céllal,kijöttem a gyakorlatból xD,hogy így fogalmazzak.),18F.

2018. nov. 20. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia cica, mondták már neked hogy milyen szépek a szemeim?

Viccet félre téve, érdeklődj az érdeklődési köréről! Vagy dobd fel a tiédet, hátha tetszik neki! Kerüld a nagyképűséget, mert egy normális lány max bever egyet, addig iritálod vele. Ne untasd halálra, ezt hangsúlyozom! Észre veszed ha nem érdekli, vagy nem érti hogy mi az anyádról pofázol neki. Dícsérd hogy milyen szép, de ne ess túlzásba. Ja, meg ne olyanokat hogy mennyire pattintanád szét hátulról. Barátkozz vele, ezzel kideríted milyen is valójában. Amúgy nálam a téma általában adja magát, neked is fogja, max vissza kérdezed valami szarságról ami nagyon nem érdekel, de látod hogy élvezettel beszéli, hagy nyomassa a kiscsaj. Majd vissza rázódsz a gyakorlatba. Legjobb ha nem esel ki belőle. Mondjuk annyira csicska ne legyél mint én, hogy nem tudok fél évnél tovább megmaradni egy csajnál,mert jön egy másik azt bele kavar.

21/f

2018. nov. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,ezzel kb. tisztában vagyok,mármint,hogy nem lehetek se nagyképű,se unalmas.Igazából épp az utóbbi miatt írtam.Amúgy van benne valami,hogy a témák úgy jönnek maguktól ilyenkor,de azért na.Némi biztosíték kéne amit bedobhatok.Ha van ötletetek akkor írjatok nyugodtan.Nagy segítség lenne
2018. nov. 20. 23:52
 3/4 anonim válasza:

Szereted a sajtod? :'D


De ha látásból ismered egy két dolgot már csak tudsz róla? Vagy.. Kérdezd bármiről ami épp eszedbe jut (de szexuális témát ne nagyon dobj be azért) esetleg mit szeret csinálni? Legyél laza de ha úgy van szerintem hamar hívd el valahova vagy barát zónába fogsz kerülni és onnan ritka az hogy valaki kijut.

2018. nov. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szeszere válasza:
heló. Szopol e nyomorékot féláron? Ez bejön próbáld ki. Vagy csak simán okádd le.
2018. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!