Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsak meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak meg egy lányt buliban? Hogy tudom kiszűrni ha egy lány velem szemez? Többi lent!

Figyelt kérdés

Mai napon is iskolába ültem egy asztalnál, láttam hogy a másik asztalnál egy lány nézett engem, mikor odanéztem elfordult, ha én néztem el visszanézett rám.Ha látom újra mivel kelene megszólítanom, hogy kellene a beszélgetést kezdenem?

Vagy ha egy buliban vagyok hogy látom hogy egy lánynak bejövök, és ott persze mivel kellene leszólítanom, a "Szia mizu/Szia te is erre a bulira jöttél" azt kérlek ne 😁 hívjam meg egy italra esetleg? Esküszöm tehetetlen vagyok ilyen ügyben. Szoktak a lányok kezdeményezni pl odajönni beszélgetni ha látják rajtunk fiúkon hogy nem merünk odamenni? 18/F



2018. dec. 3. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván suliban ez nem olyan egyszerű,sok a gátló tényező. Esetleg suli után ha véletlen elkapod hogy egyedül sétál akkor odamehetsz hozzá,de ritka hogy egy lány egyedül van a sulinál. A buliban a legegyszerűbb. Lány semmiképp nem fog kezdeményezni,mert számunkra a fiúk kiismerhetetlenek és nem tudjuk,hogy mit is gondol. Ha néz téged annak oka van. Egy kissé ittasan meg amúgy is mindegy már,szóval nyugodtan odamehetsz vagy ha véletlen elkapod a tekintetét próbáld arcmimikával jelezni,hogy beszélnél vele. Pl. egy kérdő tekintet felkeltené a figyelmét,hogy mit is akarsz. Aztán valahogy megközelítheted és valami a bulival kapcsolatos témáról kezdj beszélni utána nézd a reakcióját és ha le akar rázni akkor hagyd. A többi meg megy magától. 18/L
2018. dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló:

Köszi :D, előző buliban vamaiért annyira ráizgultam az egészre hogy nem mertem odamenni egy lányhoz, pedig nem keveset ittam, hogy ne tudjak feloldódni. De most a legjobb haverommal megyek hátha sikerül :). Előző buliban mondta unokatestvérem miért nem megyek oda csak a seggéhez és táncolok ott... gondolom sokan nem örülnének ha egy ismeretlen csávó odamenne a seggéhez...

2018. dec. 4. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!