Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet lányokkal ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szórakozóhelyeken, illetve pubokban többször csoportban vannak, ami nem igazán kedvez az ismerkedésnek. Utcán meg neü furcsa, ha valaki csak úgy ödajönne hozzád leszólítani?

2019. júl. 8. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Sehol, nem léteznek
2019. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Ikeában :))))

Hmm...szerintem utcán sem lenne fura, ha tetszel neki úgysem fog elküldeni, mondjuk ne este egy sikátorban próbálkozz :DD

csak szimplán odamész akár buszon, hogy szia ne haragudj és felteszel egy kérdést amit ad a szituáció, aztán elkéred a számát vagy bejelölöd facen, és elhívod kávézni.

Szerintem a lányok szeretik ha valaki belevaló, ha meg nem vagy neki szimpi úgyis elküld.

De ismerkedhetsz barátokon keresztül, valami nagyobb összejövetelen.

Igazából totál lehetetlennek tűnik, de egy csomó embernek sikerült már gondolj bele :)))

2019. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Eteken a koordinatakon:

Szélesség: 49,447389

Hosszúság: 19,566916

2019. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) 3-as, ezen jót mevettem :D, habár Bélagyulafalva nagyon messze van, de ha menni kell, akkor menni kell
2019. júl. 8. 22:59
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Egy Starbucksban üvöltsd el magad, hogy "SZAPORODÁSRA KÉSZEN ÁLLOK!"

Válogathatsz majd. Hidd el.

VAGY!

Növessz faroktollakat (nem azt te huncut jujj) és amikor meglátsz egy lányt, ereszd ki az összeset. Tiszta PÁWA leszel tőle (azok még menők?).

2019. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Strandon.
2019. júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem az se lenne fura, ha az utcán szólítanál le valakit :D én például nagyon örülnék neki
2019. júl. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!