Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénk lányok/fiúk! Ti hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk lányok/fiúk! Ti hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Tegnap is kiírtam ezt a kérdést, de törölték a profilom :')


Szóval a kérdés az lenne, hogy azok az emberek, akik nem járnak bulikba, hol ismerkednek meg másokkal.


Nekem rengeteg problémám van ezzel, főleg a neten szoktak rám írni, én viszont nem igazán szeretem ezt a módszert.



##töröltékazelőzőprofilom
2019. júl. 10. 20:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Általában csak a fejemben, elképzelem milyen jó lenne ha nem lennék ilyen és tudnék ismerkedni. 19f
2019. júl. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Természetesen én utálom a társkeresőket.

Leginkább azért, mert általában nem én hozzám hasonló lányok vannak ott.

Én nem mondanám magamat kifejezetten félénknek, de introvertáltnak talán igen.

Így számomra egy lányt leszólítani nem egy nagy kínszenvedés, viszont van egy oldal ahol lehet mindenféle emberekkel beszélgetni a világ körül és ott szoktam akár magyarokkal is beszélgetni.

Nekem tetszik az oldal meg ott nincsen nagyon kamu profil, mivel az ott lévő embereknek, csak nagyon kis része van ott közvetlen társkeresőként.

Mégis sok rajta a szingli ezért néha-néha esély nyílik arra, hogy megismerjek ott egy-egy lányt.

2019. júl. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én ugyan járok bulikba, de ott egyáltalán nem lehet ismerkedni. Próbáltam egyszer-kétszer, és mindig csak a sokkal csinosabb barátnőimről kérdezgettek, szóval mostmár ott sem próbálkozok vele. Egyszerűen sehol..
2019. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Próbálok új embereket megismerni. Utána pedig fészbukkon ismerkedemmm
2019. júl. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!