Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertált lányok, ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált lányok, ti hogyan ismerkedtek? Van remény?

Figyelt kérdés
17/L vagyok és még sosem volt barátom. olyan 2-3 barátnőm van, de egyikőjük sem bulizós fajta, és nagyjából ők is hozzám hasonlóak, szóval baráti úton nem tudok ismerkedni. velük is, meg egyedül is járok el erre-arra, moziba, vásárolni ha kell valami, koncertekre, sőt fesztiválokra is ha tudok. szóval próbálkozok. de semmi szerencse. pedig ügyelek arra ahogy kinézek stb, de még soha nem tetszettem meg senkinek. tudom, a kezdeményezést nem szabad a fiúkra hárítani, de közben meg valahogy mégis a lány ismerőseimet a fiúk szokták megközelíteni, bejelölni, ráírni, elhívni valahová, akármi. nálam semmi az égvilágon. akárhová megyek, csak párokat látok, és már kezdem gáznak érezni hogy nekem még mindig semmi nem volt. mindenki a netes ismerkedést ajánlja, amit én nem szeretnék személyes okokból. az élő élményt szeretném, amit az összes velem egykorú lány átél, amikor egy srác megszólítja, vagy tudatosan téged keres meg facebookon hogy beszélgessen veled, hasonlók. meg amúgy énis már próbálkoztam be 2 fiúnál, de nem jött össze. ma teljesen elfogott a letargia, mert úgy érzem nincs remény. hasonló lányok, ti hogy/hol ismerkedtek?:/
2017. aug. 20. 01:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Te. Úr. Isten. :D Ez szóról szóra én vagyok. Kor is stimmel, meg minden, amit leírtál. (Egyetlen kivétel: én háromnál próbálkoztam sikertelenül)


Segíteni nem tudok, én is azt várom, hogy valaki leszólítson moziban, városban...

2017. aug. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 20/l vagyok és még nekem se volt barátom, akkor én mit szóljak?:) Én is eljárkálok bulizni, sokszor megyek fesztiválokra is, persze vannak próbálkozók de a 99% egy éjszakát szeretne. Randiztam már párszor de sosem jött össze. Volt hogy nekem tetszett fiú, nagyon nehezen rászántam magam a kezdeményezésre és elutasítás lett a vége. Nem vagyok kétségbe esve, ugyanis inkább vagyok egyedül. :) Én is foglalkozom a külsőmmel nem keveset. Sajnos nehéz a párkeresés a mai világba, pláne ha a sors csak olyan fiúkat dob eléd akik teljesen komolytalanok és csak a testiséget keresik. Én már egyre nehezebben bízok meg a fiúkban emiatt. Ne aggódj még lesz bőven próbálkozód még az életben.:)
2017. aug. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, lányok! Próbálkoztatok összesen 1-3 fiúnál (én ennél több lánynál próbálkoztam, mégse jött még össze semmi), az internetes ismerkedést kizárjátok, és csodálkoztok meg panaszkodtok, hogy nincs kapcsolatotok... :D
2017. aug. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igy leiras alapjan nem is tunsz annyira introvertaltnak egyebkent, meg ertelmesnek is tunsz. Tuti nem a kulsoddel van a baj? Most mondanam h kuldj kepet de ugy se fogsz mert nem ismersz 😂 De ha biztosan nem a kulsoddel van a baj akkor nem ertem. En teljesen atlagosan kinezonek tartom magam, de meg nalam is probalkoztak be lanyok, nem is egy, ami sokkal ritkabb mint forditott esetben.
2017. aug. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Haha ezt szóról szóra én is írhattam volna :D Szólj, ha találsz megoldást, mert én nem tudok.

17/L

2017. aug. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindjárt 17 leszek. :) Én itt interneten próbáltam ismerkedni, és pár hónpja rá is találtam egy fiúra, akivel nagyon sok a közös bennünk és remekül megértjük egymást. Nem tudom lesz-e valami köztúnk a távolságon kívül, de ha mást nem, mint egy barátot, nagyon szívesen megismerném. :)
2017. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Bár fiú vagyok, de adok egy pár tanácsot:

Az introvertált lányok gyakran egy szubkultúrába tartoznak (emo, rock, metál, punk, skinhead, stb...), ez egy átlagos fiúnál nem imponáló.

Ha a Facebookodon előnytelen kép van/nincs rajta poszt egyből azt látják, hogy zárkózottabb vagy, és nem tudsz/akarsz ismerkedni.

Ha a moziban csak a barátnőidre koncentrálsz, és közben nem nézed a környezeted, a környező fiúkat, akkor nem tudnak jeleket levenni (pl. szemezés), és anélkül elég sokan nyuszik vagyunk. :D

És most ennyi jutott eszembe, mivel nem személyes tapasztalatokat írok, csak amiket a haveroktól látok, én sem szoktam csak úgy ráírni valakire/megszólítani valakit. :D

A netes ismerkedés pedig tényleg ritkán szerencsés végződésű, de a személyes is lehet olyan, hogy nem azt mutatja az ember elsőre, mint aki valójában ő. :)

18/F

2017. aug. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

próbálkozhatsz a netes társkeresőkkel, nekem is volt már onnan több éves kapcsolatom, de ugye megvannak a hátulütői, kicsit ilyen szerencsejáték szerű. de jobb mint a semmi.


helyedben keresnék valami csoportos foglalkozást ami tetszik. jó példa erre pl. harcművészeti edzés... itt jó esetben korodbeli fiatalokkal vagy összezárva, és simán kialakulhat valami. ráadásul jobban megismered a többieket, és bónuszként még testi kontaktus is van, plusz megtanulod, hogy kell szétzúzni egy kellemetlenkedő alak heréit.


ha egyetemre mész, én ajánlom a kolit, ott is sok új emberrel meg lehet ismerkedni. de akár középsuliban is. itt is ajánlom a csoportos dolgokat, tanuló kör, rajz kör, versenyre felkészülés, infó szakkör...


a haverom terra online számítógépes játékkal játszik, és csatlakozott egy magyar klánhoz. ott is volt pár lány, és mivel egész nap ezen lógtak, volt aki ott talált párt. biztos vannak tematikus oldalak, fórumok, ahol ismerkedhetsz hozzád hasonló emberekkel, aztán lehet kialakul valami. ugye a hátrány az, hogy online mindenki kicsit más, lehet élőben nem jöttök ki annyira. viszont szoktak/lehet szervezni offline (klán/csopi) találkozókat, ahol meg lehet ismerni a többieket is személyesen.



szóval összefoglalva a lényeg, hogy csinálj valami olyat, ahol új embereket ismerhetsz meg, és újra és újra találkozol velük.


30F

2017. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

fúha köszönöm a tanácsokat és a válaszokat! és akik hasonló helyzetben vannak, üzenem hogy kitartás! és mindneképpen megírom ha összejön valamikor valami, még ha az jó soká is lesz

hát amúgy énis nagyon szeretem a rockot és a metált, de nekem ez inkább szellemi kultúrám, minimális fizikai megnyilvánulással, magyarán inkább sötétebb dolgokat de alapvetően teljesen "normális" ruhákat szoktam hordani. a külsőmről továbbá.. hát nem tudom. magas és vékony vagyok-> nagyon figyelek az alakomra, és hosszú a hajam. az arcom nyilván nem tudom hogy tetszik másoknak úgyhogy gondolom az lehet a bukó. de tényleg már mindent megteszek hogy a lehető legigényesebben nézzek ki!

veletek hogy szoktak kezdeményezni? hova menjek mondjuk és hogyan szólítsak le valakit? az a baj hogy mindenki olyan mintha sietne valahová, nem tudom hogy mikor szólíthatnék meg egy srácot. és a legtöbb helyre általában párok szoktak menni. nektek van kifejezett.. nem is tudom módszeretek? vagy csak amerre jártok?>_< mert tényleg én ha kell akkor a kezembe veszem a dolgokat, csak nem tudom milyen indokkal szólítsak meg valakit, vagy kezdjek beszélgetést, hogyan vigyem tovább.

2017. aug. 20. 12:53
 10/15 anonim ***** válasza:

én ismeretlenekkel utcán, vagy nyilvános helyeken nem nagyon szoktam ismerkedni. főleg így férfiként, kicsit zaklatásnak fogom fel, ahogy írtad, mindenki el van foglalva a maga kis dolgával, nem találom helyén valónak.


ha valaki mellé sodor a sors, pl. vonaton, koncerten, vagy hasonló helyen olykor kötetlenül beszélgetést szoktam kezdeményezni, de még egyszer sem fordult elő, hogy elkértem volna valaki számát ilyenkor. de lehet csak én vagyok ilyen, hogy több időre van szükségem, hogy így ismeretlenül megragadjon valaki.


ha szeretnél valakivel beszélgetni, ajánlom az olyan nyílt kérdéseket, amire nem lehet röviden válaszolni. mi jót csinálsz erre? mivel foglalkozol? mi a véleményed erről és arról? milyen jó helyeket ismersz itt és ott? ha jól kérdezel elég folyamatos lesz a beszélgetés. de olykor figyelj arra, hogy hagyd őt is kibontakozni, és figyeld meg, hogy ő is érdeklődő-e veled kapcsolatban. ha nem, akkor egy idő után már nem sok értelme van folytatni. ezt gyakorlással meg lehet tanulni. minél több beszélgetést kezdeményezel (nem feltétlenül párkeresési szándékkal) annál jobban fog menni.

2017. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!