Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szükségem van valakire, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükségem van valakire, de nem találok senkit?

Figyelt kérdés

Eléggé elvagyok keseredve mostanában. Szükségem van valakire, akivel tudok beszélgetni, találkozgatni.

Pest megyében élek és Pestre szoktam utazni néha.

Nehezíti a dolgot, hogy alacsony vagyok, introvertált, nem valami izmos.

Olyan lányokat kerestem a környezetemben, aki nem jár bulizni, tud értelmesen szórakozni, értelmes, tehát logikusan gondolkozik és mindenről van véleménye.

Neten még nem próbáltam ismerkedni, de sejtem nem fog nagyon eredményes lenni.


Hol tudnék ismerkedni ilyen lányokkal?

18/f



2019. júl. 17. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Hát figyu neten könnyebb ismerkedni pl. itt is lehet csak jól kell feltenni a kérdést.

Tipp: este 10 után vannak fent akár éjfélig itt az érett lányok.

2019. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Először a felfogásodon kéne változtatni.Nem kell minden áron keresgélni a lányok között,hanem természetesen kell viselkedni,kedvesen,udvariasan,mosolygosan a lányok közelében. Aztán lehet hogy valakinek szimpatikus leszel. De ne hajszold ilyen elkeseredetten a szerelmet,majd jön magától.

Értem hogy 18 évesen nem mindegy az embernek ez a téma,de barátnő nélkül is van élet. Sokat vannak úgy mint Te,de nem tudunk segíteni.

Sok olyan lány van mindenhol,amilyet keresel.De az ilyen lányok nem igazán feltünősködnek. Hanem a háttérbe húzódnak. Őket pedig senki nem veszi észre.

2019. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Ha ennyire gorcsosen keresed azt a lanyt nehezen fog jonni,a szerelem mindig hirtelen jon amikor pont nemszamitasz ra.
2019. júl. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%

Pap

Pszichológus

Barátok (nem haverok, hanem igazi barátok)

Nagyszülők

Szülők

2019. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tehát nem beszélgetni akarsz másokkal, mert el vagy keseredve, mert akiket felsoroltam, azokkal ezt lehet. Ha dugni akarsz, és egy nő kell, akkor meg nem beszélgetni vágysz.
2019. júl. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg igaz,hogy a szerelem akkor és ott jön, ahol nem számítasz rá. Általában ha az ember ráfeszül erre, akkor az éelt direkt kicsesz vele. Egyszerűen éldd az életed és ahol esélyt látsz azt ragadd meg.
2019. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!