Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék elmenni edzőterembe...

Szeretnék elmenni edzőterembe fogyás miatt, de egyszerűen nem tudok egyedül megindulni. Szükségem lenne olyan valakire akár fiú, akár lány, akivel motiválhatjuk egymást. Jönne-e valaki?

Figyelt kérdés
Az étrendemen is változtattam, ez a harmadik hete és -3 kg. Azt mondják nem látszik rajtam, a tényleges kg-om, mert arányos vagyok, de nekem már a közérzetem sem jó, változtatnom kell. Van e valakinek kedve velem jönni? Szegedi vagyok, lány,164 cm,93 kg.

2018. febr. 24. 16:03
 1/1 anonim válasza:
Jó, ha találsz valakit, de a motivációnak elégnek kell arra lenni, hogy egyedül is lemenj, különben ha a partner nem fog húzni, te sem mész le. Az egyedül edzésnek is megvannak az előnyei: nem dumálod el az edzésidőt. Persze komolyabb gyakorlatokat nem szabad egyedül végezni: nagy súllyal guggolás, fekvenyomás.
2018. febr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!