Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sosem lesz családom, barátnőm?

Sosem lesz családom, barátnőm?

Figyelt kérdés
Rengeteg kérdés szól ebben a témában tudom...de akkor is, nem értem mi van velem...fiatal vagyok még, de sosem volt barátnőm, de nem is ezzel lenne a gond, én nekem alapból szükségem van egy társra, valakire aki mindig ott van(és több mint barát) de a nőknél mindig csak barátzónában maradok...az utóbbi 10 próbálkozásnál legalábbis(ez picit több mint 1 év alatt történt) és már nincs is kedvem keresni...belefáradtam, a szívem darabokban...2 éve még itt tettem fel azt a kérdést hogy hogy kéne...tudom hogy kéne, hogy mit, hogy hogyan álljak hozzá, mindent...de nem megy...legalábbis már nem...teljesen más ember lettem a szívfájdalmak után...drasztikusan változtam...kell valaki...de már nincs erőm keresni sem.. 18/F btw: nem sajnáltatásból írtam le, nem izgat..ha akarsz sajnálsz ha nem akarsz akkor nem...(csak mert egy régebbi kérdésnél megkaptam ezt, pedig itt nem arról van szó)

#egyedüllét #társ #társ kell #szükségem van valakire
2016. okt. 27. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

18 évesen hogyan juthat ilyen az eszedbe, hogy sose lesz családod?????


Ne keress, majd rád talál a lány. Csak legyél nyitott.

2016. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem kötelező szaporodni. Manapság ennyi maradt a természetes kiválasztódásból, a gyenge egyedek nem találnak párt és a génjeik így legalább nem tudnak öröklődni.
2016. okt. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül nem vagy boldog, mással sem leszel. Magányos vagy, és persze kedves, így a lányok megsimogatják a fejed, de a bugyijukba nem nyersz bebocsátást.

Miért?

A magányos ember nem szexy. Az a vonzó, ha élettel telt vagy,életerős,elszánt.


Tehát, hiába nézel könyörgőn a lányok szemébe "lécci fogadj el"

A lányok kutyákkal szexelnek, cicákkal barátkoznak.

2016. okt. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Szerintem olvass el pár csajozással foglalkozó e-könyvet és tuti kikerülsz a barátzónából! Itthon Magyarországon Nicholas Viktor és Mex Deluxe a nagy szakértők a témában és tanítják is! Szerintem keress rájuk a neten és olyan trükökkre tanítanak meg a nőkkel kapcsolatban, hogy minden ujjadra jutni fog egy ha ügyes vagy! Sok sikert!
2016. okt. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2-es igazad van, tehát neked sem lehet gyereked :'( 3-as van benne valami, de mással miért ne lehetnék boldog? Ezt nem értem, lehet pont azért kell egy másik fél hogy az kiegészítsen:D
2016. okt. 27. 22:42
 6/13 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, ne görcsölj rá, teljesen fölösleges. Ha úgy érzed, menj néha edzőterembe vagy barátokkal szórakozni, egyszer valószínű össze fog jönni, csak ki kell várnod az idejét és nyitottnak kell lenned. Lehet hogy sok időbe fog telni, de ne add fel, én drukkolok neked! A 2es hozzászóló véleményére meg végképp ne adj, nem állatok vagyunk...
2016. okt. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem meg nem lehet senkim. :P Ennyi. Vanezígy. Valakinek egyedül is kell maradnia.
2016. okt. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Erdekes kontra volt. Megkerdem az asszonyt szerinte van e valami valosagalapja.


Bocsesz, ha megbantottalak, de ahogy latom van patyolgatod eleg.


A lenyeg, ha toketlen vagy nem lesz csajod. De igy legalabb marad idod animet nezni. Meg hentait. Meg disney meseket.


Puszi #2.

2016. okt. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18 évesen honnan jön ilyen gondolat, hogy már sosem?? Még most kezdődik az életed! Te meg úgy beszélsz, mint aki már leélte élete javát és már nincs esélye semmire. Én azt látom/láttam a környezetemben, hogy aki görcsösen már a legelső pillanattól komoly kapcsolatot akar, annak valahogy sose jön össze. Az ilyet megérzik az emberek és már menekülnek is. Én sosem akartam komoly kapcsolatot, inkább futó kalandokat,majd meglátjuk mi lesz alapon, ennek ellenére mindig komoly kapcsolatokba estem :D Élvezd inkább az életet, éld meg a pillanatot és ne depressziózz. :)
2016. okt. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Egyedül nem vagy boldog, mással sem leszel."


Van aki még elhiszi, sőt terjeszti ezt a baromságot?


Bizonyított tény, hogy a magány gyilkol. Nem (csak) közvetetten (ezerszer könnyebb rászokni káros dolgokra ha nincs társasági életed), de a magány önmagában, közvetlenül is káros az agyra.


Az összes "ha egyedül nem vagy boldog, mással sem leszel" válaszoló teljesen el van tévedve.

2016. okt. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!