Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 1 év után pár napja dobott a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év után pár napja dobott a barátnőm de félek nem fogok hasonlót találni. Lányok, ti megteszitek az alábbi dolgokat egy fiúért?

Figyelt kérdés

-ha megkér levágni a körmeit

-kimosni ruháit

-könnyű kaját csinálni neki(melegszendvics,hambi)

-pattanásait kinyomni

-levágni a haját

-fanszőrét leborotválni(Nem kell mert már tudom tőle rendesen,csak amúgy képesek lennétek rá)

-takargatni éjjel

Nagyon félek hogy ez mind mind kivételes,és ilyet nem kapok mástól.16 éves lányról van szó,én 18 vagyok és leginkább a 16-22 éves korosztály érdekel.Köszönöm a válaszotok.



2019. júl. 23. 11:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Talán azért dobott, mert úgy csinlsz, mintha a kozmetikusod, és anyád lenne egy szemelyben.
2019. júl. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Ha találsz és IQ-ja -(minusz)3- nál nagyobb, ő is hamar dobni fog.

Elvárásaid vannak - no és te mit teszel meg neki?

2019. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
90%

Amit itt felsoroltál, annak a fele is elég lenne ahhoz, hogy valaki egy évnél rövidebb idő után is lelépjen tőled.

Csoda, hogy eddig bírta!

2019. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Tutira kamu, ennyire nem lehet valaki életképtelen!😲

Fanszőrt borotválni?? A seggedet is ki kell törölni?

2019. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ne hasonlót keress. Hanem valakit, aki érdekel, akit szeretsz.

Neked feladatok elvégzésére kell barátnő? Nem az érzések, érzelmek számítanak???

Én tuti nem borotválnám senki szőrzetét, és pattanásokat sem szeretnék nyomogatni. Hajat szívesen vágok, bár nem biztos, hogy örülnél a végeredménynek :D

Takargatni? Mi vagy te, kisbaba? :D De persze nyilván betakarom, ha hideg van és látom, hogy kitakarózott. Bár nem nagyon szoktam felébredni. Vagy virrasztani kell melletted? :D

2019. júl. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Kulcsszavak között romantika :DDDDDDDD Ezek aztán nagyon romantikus tevékenységek. Brrrrrrr

Drágám borotváld le a heréimet egy gyertyafényes vacsora keretében :D Aztán összebújhatunk, miután kinyomtad a gennyes pattanásaimat.

"Nagyon" igazgató :D

2019. júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a kifejezést de te tipikus manchild vagy kérdezö xddd
2019. júl. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem ovónéni vagyok :) és nem is az anyukád szeretnék lenni hanem veled egyenrangú társad DE

Ha te is leborotválod az én fanszőrzetem és cseréled a menstruációs betétemet benne vagyok

2019. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Undorito idiota barom vagy!! Mi az hogy a pattanasait kinyomni? Fujj.. hanyingerkelto! A hajadat miert vagatod massal? Mi az hogy a fszszorod borotvalja le??? Meg minek kell egy 18 eves nagy barmot takargatni bzdmeg!??? Elmehaborodott! 21/f
2019. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Takargat éjjel, én itt vesztem el xD
2019. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!