Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 1 év után pár napja dobott a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év után pár napja dobott a barátnőm de félek nem fogok hasonlót találni. Lányok, ti megteszitek az alábbi dolgokat egy fiúért?

Figyelt kérdés

-ha megkér levágni a körmeit

-kimosni ruháit

-könnyű kaját csinálni neki(melegszendvics,hambi)

-pattanásait kinyomni

-levágni a haját

-fanszőrét leborotválni(Nem kell mert már tudom tőle rendesen,csak amúgy képesek lennétek rá)

-takargatni éjjel

Nagyon félek hogy ez mind mind kivételes,és ilyet nem kapok mástól.16 éves lányról van szó,én 18 vagyok és leginkább a 16-22 éves korosztály érdekel.Köszönöm a válaszotok.



2019. júl. 23. 11:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül néhány 1-2x (nem mind! ) kivitelezhető,ha a lány ajánlja fel,de nem kéne ilyen elvárásokat állítani.
2019. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, én soha nem bántok senkit, de te nagyon gyökér vagy. Erre vegyél fel egy személyi asszisztenst, és nőlj fel. Nagyon gyerekesek az elvárásaid, csodálom hogy szerencsétlen lány idáig húzta ilyen szolgasorsban. Te meg osszeteheted a 2 kezed hogy kibírta melletted egy évig.

Es hogy válaszoljak a kérdésre is: nem, nem tesszük meg az alábbi dolgokat egy fiúért, mert mi, normális lányok nem kisfiút keresünk akit pátyolgatni kell hanem férfit.

2019. júl. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Visszaolvasva tényleg szarul fejeztem ki magam de akkor a dolgokat szeretném tisztázni.

Életem első barátnője volt.Mindig bénáztam a jobb kezemen lévő körmöm levágásával és ő mondta hogy segít és hogy ez normális.Ruhámat ő mosta ki ha nem az édesanyja,azt mondta jó ha megtanulom de ez az ő dolga.Ha arcomon volt egy pattanás ami nem tetszett neki azt kinyomta.Fanszőrömhöz sose mertem nyúlni mert féltem megvágom magam,ezért azt mondta bízzak benne mert ő segít.Egyszer megcsinálta,azóta se kell.Sokszor keltett arra hogy reggelit csinált,amikor én akartam ugyanezt és felébredt azt mondta ez az ő feladata,de néha megengedte.Takargatás lényegében annyi,hogy amikor láttam hogy kilóg a keze,akkor betakartam és megpusziltam a homlokát és ez fordítva.Borzasztóan hiányzik,szerintem ebben semmi rossz nincs.Az is baj nagyon bújos vagyok,órákig tudtam a mellkasán feküdni vagy puszilgatni a hasát.

Egyébként az anyja vetett véget a kapcsolatunknak.Nem támogatta hogy XY-nak dolgozzak ami gyerekkori vágyam mert hogy kevés a fizetés,meg mostanában megvoltam szorulva és ezért nem mindig fizettem pl a mekit egyedül.Fürdésnél is mindig MAGÁTÓL kezdett el tusfürdőzni pedig nem akartam de tetszett neki,ugyanezt megcsinálhattam én is.Lemondok róla,de szeretném tudni van-e remény még hogy boldog kapcsolatot találjak,nem tudom e nélkül lehet e az,csak jelenleg ez IS nagyon hiányzik belőle.

2019. júl. 23. 16:43
 14/15 A kérdező kommentje:

Ja és a szemöldökömnél is kiszedte a zavaró szálakat.

Ezen kivül nagyon szőrös vagyok(mellkas,hát,láb,kar,segg)és félek más nem fog így elfogadni.

2019. júl. 23. 17:28
 15/15 anonim válasza:
Hát ez nagyon gáz...mondom ezt úgy hogy én is kicsit man-child vagyok de amit írtál azt kínos volt olvasni...és hogy válaszoljak is a kérdésre: Sajnos az a helyzet hogy alapesetben ilyen paraméterekkel nem nagyon fogsz találni mást, muszáj lesz kicsit önnállósodnod ahoz hogy valaki felfigyeljen rád különben nagy eséllyel dobni fognak a csajok. Viszont ha egyszer újra sikerül megszerettetned magad valakivel akkor utána a te általad felsorol dolgok is sokkal evidensebbek lesznek a kapcsolatban (na persze nem szabad átesni a ló túlsó oldalára sem). Egyébként ismerős a helyzet mert pár éve én is hasonló voltam aztán rájöttem hogy valahogy muszáj lesz talpra állnom csak annyi hogy engem a párkapcsolat része nem nagyon izgat jól megvagyok egyedül is :D Szóval Good Luck.
2020. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!