Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mekkora nyomás van egy spray-ben?

Mekkora nyomás van egy spray-ben?

Figyelt kérdés

Sokszor szükségem lenne , hogy olajat juttassak be bizonyos helyre és ehhez szeretnék megtölteni egy kiürült spray-t, kenőanyaggal, plusz sűrített levegővel.

Ellenvéleményeket is szívesen vennék.



2020. márc. 15. 14:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem is tudom, kicsit tanácstalan vagyok.

Eddig egy akármilyen olajjal kentem a szánokat, de lehet kapni kifejezetten szánkenő olajat is.

Ahogy olvasom, az vastagabb olaj, de nem tolja le olyan könnyen az emulzió a felületről.

Kérdés, hogy egy hagyományos esztergánál betojok e, ha a szegnyerget kell tologatni.

Van, hogy gyorsan kell előre hátra tologatni, akkor a vékony olaj vált be a legjobban.

2020. márc. 17. 13:16
 12/15 anonim ***** válasza:
A vérprofi esztergályos ismerősöm úgy oldja meg a szán kenését tisztítását, hogy takarítás után a kézi pumpás olajozóból nyom egy keveset a szánra, aztán egy ronggyal átdörzsöli az egész szánt. Eleve vigyáz a gépre, ha valami koszosat, rozsdásat kell esztergálni, akkor rak az orsó alá egy kartont, hogy abba hulljon a dzsuva ne a szánra. A többinél ahol csak forgács van, egy ecsettel szokta letakarítani a gépet olajzás előtt. Azt nem tudom milyen olajat használ, ahogy láttam a műszerolajnál sokkal vastagabb volt. Lehet valami sima kukás, autóba való olajat, vagy ami éppen van. Nagy szerepe nincs szerintem a minőségnek, legyen némi kenése, meg védjen a rozsdától.
2020. márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Wadmalac ***** válasza:

Olyan sokat kell húzni a szegnyergen?


Mekkora gép ez?


Létezik gyorskioldósan előre-hátra húzható szegnyereg. Nem két forint, az tény.

2020. márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

TOS SV18 gép.

Néha előfordul, hogy sokat kell tologatni.

2020. márc. 17. 22:59
 15/15 Wadmalac ***** válasza:
Hát azon tényleg nem pehelysúly a szegnyereg.
2020. márc. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!