Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A brit embereknél az érzelmek...

A brit embereknél az érzelmek hiánya a napfény és D vitamin hiánnyal magyarázható?

Figyelt kérdés

Biztos aki már járt/élt Angliában feltűnt, hogy nem vagy csak nagyon kevés érzelmet lehet az emberekben felfedezni, kicsit olyan szociopata/ pszichopata beütésű a társadalmuk.


Ennek köze lehet a D vitamin hiányhoz, mivel az érzelmek kialakulásában fontos szerepet játszik a D vitamin?


2020. márc. 15. 16:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

6


Nem igaz. Más népek több napfényhez jutnak, a britek azért mert szigetország magas páratartalommal.

2020. márc. 15. 17:33
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nézz utána, hogy pl a skandináv államokban mennyi napsütés van - föleg ahol fél évig nem jön fel a Nap.


Emellett, ha te ennyire negatív dolgokat tapasztalsz, akkor az azért lehet, mert TE nem vagy képes úgy viselkedni, ahogy ott (meg máshol is) normális!

2020. márc. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem mutatják ki az érzelmeiket attól még léteznek.
2020. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"egybehangzó vélemény az angolokról világszerte. Most kár lenne ezen vitatkozni."


Az a gond ezzel az "érveléseddel", hogy ez nem igaz!

2020. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

14


Akkor biztos nem tudok olvasni.


Meg nem vak is és süket is vagyok ha 8 év alatt ennyire félreértelmeztem azt amit láttam.

2020. márc. 15. 19:34
 16/19 anonim ***** válasza:

"Meg nem vak is és süket is vagyok ha 8 év alatt ennyire félreértelmeztem azt amit láttam."


Már megbocsáss kérlek, de eddig ez az első értelmesnek tűnő mondatod.

2020. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Oké


Akkor most megyek és lehülyézek mindenkit más fórumokon, mert itt a GYIK-on bemondták a tutit.

2020. márc. 15. 19:47
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Vittél magaddal egy olyan stílust, amit ők nem szoktak meg. Te nem látsz semmi kivetnivalót benne/észre sem veszed, de nekik feltűnik.

2. Egy szociopata vagy, aki kiment külföldre, és nem tud beilleszkedni és másban látja a hibát.

2020. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nyugodtnak tűnik a legtöbb, de persze függ attól baogy ki milyen közegbe jár.
2020. márc. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!