Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Szerintetek a koronavirus...

Szerintetek a koronavirus milyen hatást fog gyakorolni a gadaságra?

Figyelt kérdés

Ha tenlennél a miniszterelnök, milyen intézkedéseket hoznál még pluszba,ami most lehetetlennek tűnik? Szerinted Orbán jól végzi a dolgát?

Szerinted 6 hónap múlva mi várható?



2020. márc. 19. 07:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%
Nem egy nagy talány a környező országok járványügyi protokolljának utánzása.
2020. márc. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Estádio de Felchút ***** válasza:
57%
A koronavírus minimálisat. Az emberi hülyeség és a pánikkeltés katasztrofálisat.
2020. márc. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Wadmalac ***** válasza:
90%

Jelen helyzetben nincs tökéletes megoldás.


És a jelen terjedési tempó fogja megadni, mennyire kell drasztikusabban lépni.

Ez egyelőre nem ismert.


Ez alapján én nem próbálnám meg véleményezni az eddigi intézkedéseket, mert nincs elegendő tudásom és adatom ahhoz, hogy a szakembereket felülbíráljam.


Akármennyire is nehezítik az én életemet is, az eddigi döntéseket jogosnak és szükségesnek érzem.


Talán lehetett volna előbb kezdeni, de szerintem akkor még nem lett volna elég ijedt a nép, hogy be is tartsa.

2020. márc. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Épp tegnap halottam, milyen fejetlenség van az osztrák határon, és most főleg a teherforgalomra gondolok. Fél óránként változó, egymásnak ellentmondó intézkedések, 30-50 km-es álló sor... vicc. :(
2020. márc. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Wadmalac ***** válasza:
90%
#4: Tedd hozzá, hogy az osztrák, BEJÖVŐ oldalon.
2020. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Én nem zártam volna be az üzleteket 3-kor, mert csak összetömörödnek az emberek a 3 előtti nyitvatartásban.


Az egyes boltok úgyis kisebb forgalommal mennek a megszokotthoz képest.

2020. márc. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Wadmalac ***** válasza:
90%

"Én nem zártam volna be az üzleteket 3-kor, mert csak összetömörödnek az emberek a 3 előtti nyitvatartásban."

Akkor jogos, ha feltételezzük, hogy a vásárlók mennyisége nem csökken. De csökken. Egyre jobban szétoszlik, éppen a tömörödés elkerülése miatt.

Szóval nem biztos, hogy rosszabb.

És a bolti dolgozók rövidebb idejű "kockázatos" légtérben tartására meg használ.

2020. márc. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
..Hozzáteszem: osztrák, BEJÖVŐ oldalon! Mielőtt azt hinné bárki, hogy az osztrák hatóságokról beszélek.
2020. márc. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Érdekesség:

[link]

2020. márc. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Wadmalac ***** válasza:
73%

"Mielőtt azt hinné bárki, hogy az osztrák hatóságokról beszélek."


Hát, róluk is.

Mert konkrétan az osztrák oldalon fut egymásba ömlesztve a kamionforgalom és a kismillió török vendégmunkás.

2020. márc. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!