Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ennyire komoly lenne a Covid?

Ennyire komoly lenne a Covid?

Figyelt kérdés

Most egy német miniszter lett öngyilkos.

Orvosok, nővérek is sokan öngyilkosok lettek.


Ez nem influenza ahogy sok 2 bites állítja.


Értem én, hogy a pánikot mindenáron el akarják kerülni de nem kellene a lakosságot felkészíteni időben?


2020. márc. 30. 11:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

11


De veled és gyerekeiddel is megteszik majd ugyanezt.


Akarsz ilyen világban élni?

2020. márc. 30. 18:54
 12/18 anonim ***** válasza:
47%
Nem akarat kérdése, így működik a világ. Néha piszkosul nehéz döntéseket is meg kell hozni. Nagyon-nagyon nehéz, szinte vállalhatatlan döntéseket. Gondolj bele az olasz orvosok helyében, láttad a híreket, amikor el kellett dönteni ott helyben azonnal, hogy két beteg közül ki kapja a lélegeztetőgépet. Az egyik él, a másik meghal. És igenis választania kellett az orvosnak, meg kellett hozni a döntést, valakit halálra ítélni hogy a másik, akinek nagyobb esélye van, élhessen. Sajnos hogy így van, és kimondani is szörnyű, de igenis előfordulhat ilyen helyzet, Olaszországban már elő is fordult. Ilyen az élet.
2020. márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

13


De azáltal, hogy kimész a saját életed is veszélyezteted.


Ne gondold, hogy csak az öregekre veszélyes.

2020. márc. 30. 19:20
 14/18 anonim ***** válasza:
Dehogy gondolom. De azt tudom hogy statisztikailag jók az esélyeim, a családomat pedig el kell tartanom, tehát pénzt kell keresni, dolgozni kell menni. Az itthon lapításból sajnos nem élünk meg. Ennyire egyszerű ez, nincs min gondolkodni, nincs valódi választási lehetőség. Pénz kell, mert abból lehet megélni. A többi csak duma, szép, nemes és magasztos elvek, amik sajnos nem állják ki a gyakorlat próbáját.
2020. márc. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

[link]


A hülye britek még mindig csak a korházba kerülő gépre csatolt betegeket tesztelik, míg fiatalok egyre többen halnak meg.

2020. ápr. 1. 10:12
 16/18 anonim ***** válasza:
A svédeknél pedig bármiféle fennakadás vagy korlátozás nélkül zajlik most is az élet, és semmivel nem rosszabbak a statisztikáik így sem, mint a többi agyonkorlátozott európai államé, akik tönkretették a saját gazdaságukat.
2020. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Szerintem eléggé komoly.

Mondjuk azért öngyilkosnak lenni nem feltétlenül kell...

A baj, hogy mindig több lépéssel le vannak maradva a hatóságok. Kb azonnal le kellett volna zárni a határokat, meg minden.

Továbbá, ha az embereket időben felkészítették volna, akkor most tuti, hogy nem tartanánk itt.

A kínaiaknak be kellett volna ismerni, hamarabb foglalkozni vele, értesíteni az országokat, nem pedig elhallgattatni azokat, akik sejtették a dolgot.

2020. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Vicces ezt igy 2 ev utan olvasni. A sok ember szerint annyira komoly dolog ugy eltunt mint ahogy az meg volt irva. Forgatókönyv szerint. Akkor is szkeptikus voltam. Pedig volt koronam. Ma mar csak rohogok hogy mennyien panikoltak, ma meg mar ezek azt mondjak hogy nem, ez kamu volt, es ok nem feltek.
2022. dec. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!