Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » ! Vigyázat, furcsán fog...

! Vigyázat, furcsán fog hangzani, de komoly válaszokat kérek!?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy most kicsit furcsán néztek majd, de van egy nyuszim, az agyhullámait szeretném befogni. A nyúlnak van agya, kis impulzusokat gerjeszt, na, azokat, igen. Mi kellene hozzá? Rádióvevő, de milyen? Pendrive-n tárolhatom a hullámokat? Vagy csak diódákkal próbálkozhatok ilyen kis mennyiségű és alacsony frekvenciájú jelek esetén?

2015. máj. 18. 20:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%

Nekem a tengerimalacom agyából sikerült befogni a rádióhullámokat, és összekötöttem a set top boxommal és egész jó adás van a fejében esténként.


Full HD ban tudtam befogni szerencsére. Ja és feltudom venni meg ustream-en tudom esténként stremelni.


Nem gondoltam volna, hogy egy kis háziállatoknak milyen érdekes filmek mennek az agyukban.


Meg a lényeg, hogy wifikábelt használtam!

2015. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Üdv, elsősorban gratulálok a sikeredhez!


Nem tudnál feltölteni valahova egy pár másodperces részletet, amiket vettél?


Hogyan sikerült egy wifi kábellel? Elég volt a feje mellé tartani a kábelt, vagy hozzákötözted valahogy? Bocsi, ha értelmetlen amit írok csak elég nehezen tudom elképzelni. Nekem ez még egy kicsit magas, de mindenképpen szeretném megtanulni.

2015. máj. 18. 20:32
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

EEG ( elektroenkefalográf ) szükséges hozzá.

(Ha tényleg komolyan gondoltad a kérdést, bár ezt kétlem.)


A fejére kell tenni, és egy orvosi / bionika szakos diplomával érteni is fogod a jeleket. Fuzzy logikával próbálkozz, erről írom a szakdolgozatomat. Pá

2015. máj. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Termesztésen megoldható, csak EEG-t nem fogsz kapni csak úgy.


És ha kapnál, akkor se látnál számodra semmi értelmeset, csak föl-le hullámzó vonalakat.

2015. máj. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Wadmalac ***** válasza:
100%

Amit te otthon össze tudsz rakni, az sajnos jobban fogja venni a szomszéd vécéjében az elszívó ventilátor elektromos zaját, mint a nyuszidat.

Egy EEG elég finom elektronika, nagyon jó zajszűrővel és érzékelőkkel.

2015. máj. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Vidd el magánklinikára, ott jó pénzért megcsinálják.
2015. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Szirty ***** válasza:
Engem az érdekelne, hogy a dióda hogy került képbe mint utolsó lehetőség?
2015. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hogy azzal könnyebb-e befogni a jeleket...
2015. máj. 19. 18:21
 9/20 Szirty ***** válasza:

Ezt értettem elsőre is. Válaszolnál a kérdésre?

Mit tud a dióda ezen a téren hogy arra gondoltál, mint mentő eszköz?

2015. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szirty, ne kötözködj! Ha a 120-as IQ minimumot megugrod, rájössz magadtól, hogy a kérdező nem tudja mire jó a dióda. Ehhez kell a fejedben levő neurális rendszer.
2015. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!