Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mit jelent az, hogy számos...

Mit jelent az, hogy számos nagyobb Pest környéki település lapít?

Figyelt kérdés

Mit jelent az, hogy sok olyan nagyobb Pest környéki település van, ahonnan még egyáltalán nem jelentettek fertőzöttet, vagy gyanút?

(Térkép)

[link]

Dunaharaszti, Üllő, Maglód, Pilis, Ráckeve, Taksony, Bugyi, Alsónémedi, Inárcs ...


Azt jelenti, hogy még erre nem terjedt el a vírus, vagy hogy véletlenül még nincs súlyosabb eset, amit jelentenének?



2020. márc. 30. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit sem jelent.
2020. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Varsány, vagy Szigetszentmiklós tele van pöttyözve.

Ez az oldal amúgy gyakorlatilag találgatás. Bizonyos betegekről csak a kezelő kórház ismert, és emiatt Budapestre rakták a pöttyöt, pedig lehet, hogy az agglomerációban laknak, pl.:

[link]

[link]

2020. márc. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hollófernyiges ***** válasza:
67%
Dunaharasztiban a háziorvos is beteg lett.
2020. márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Bizonyos betegekről csak a kezelő kórház ismert"

Én ezt nem értem, miért olyan titok, hogy mely városokban, esetleg szűkebb térségekben, kerületekben élnek, mozognak a fertőzöttek? Szerintem sokat segítene a megelőzésben, és semmi orvosi titok nincs benne. Netről, orvosok Facebook üzeneteiből és hasonló helyről lehet csak összeszedni ezeket az infókat. Valószínűleg a kérdésben linkelt oldal készítője is ezt teszi, de legalább valaki megteszi, amit lehet.

2020. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!