Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Tudod értelmezni a sztereogram...

Tudod értelmezni a sztereogramokat? Látod a képet a képben?

Figyelt kérdés
[link] Itt van egy.
2010. júl. 31. 02:43
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Nekem van ilyen könyvem, de semmit nem látok belőle. Hülye vagyok ehhez, ez van :3
2010. júl. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Talán tudok segíteni (bár nem gondoltam rá, amikor feltettem a kérdést), megér egy próbát.

Tedd ki magad elé a kezed nyitott ujjakkal olyan 30 cm távolságra, és az ujjaid között nézz át egy távolabb lévő tárgyra. A kezedből ekkor "kettő lesz" és a képek egymásra csúsznak. Próbáld úgy nézni a sztereogramot, hogy így "egymásra csússzon" az egész. Azt is tudod változtatni (legalábbis én tudom), hogy mennyire csússzanak egymásra. Van olyan kép, aminél nagyon kell, van, aminél csak kicsit. Mindig csak egyféle helyzetben adja ki a képet, és mindig csak egyféle képet ad ki. És nagyon királyul néz ki*.*

2010. júl. 31. 02:50
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én látom, de nem jövök rá mi akar ez lenni. :D Talán valami .. Na jó inkább nem írom le, hogy más is rájöhessen magától. :)
2010. júl. 31. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nem látok semmit. Valami valódinak kellene kijönnie, vagy csak ilyen abstract formának?
2010. júl. 31. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
áááá rájöttem ez baromi jó :DDDDDDD
2010. júl. 31. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Húú ez érdekes! kicsit közelről kell nézni középen, utána tényleg térhatású :) egy virág van középen :)
2010. júl. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ez izgi és amikor nézel egy képet aztán ha fehér falra pislogsz akkor ott lesz Jézus??mármint hol van az a kép?
2010. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, az a kép nem így működik:D
2010. júl. 31. 13:41
 9/15 A kérdező kommentje:
de az is itt van: [link]
2010. júl. 31. 13:44
 10/15 anonim válasza:
én már annyiszor próbálkoztam ezekkel, de sehogy se megy :S pedig olyan kíváncsi vagyok rá...
2010. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!