Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ayahuasca főzet tartalmaz MAO...

Ayahuasca főzet tartalmaz MAO gátlót,mert orális bevitel esetèn lebomlik a DMT a gyomorba/májba.Akkor a gomba mièrt tud hatni MAO gátló nèlkül? Ugyan úgy dimetiltriptamin csak kicsit más.

Figyelt kérdés

2020. szept. 26. 02:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt amit olvastam tőle (pl. Srí Ramana útja) és valahogy más is ez a nézőpont.

Viszont (ezen a vonalon) valahogy az ő módszereivel sem sikerült feloldanom az elmét. Bár ez inkább talán nem is módszer, hanem egy folytonos "belekérdezés". Hiszen bármit "dob fel" az elme - ha arra ha rákérdezünk hogy "kinek jönnek ezek az érzések, stb" nem lehet találni semmi megfoghatót. Hiszen nincs is én :D Csak összetettségében van..

Engem viszont valahogy a zen fogott meg. Az egyszerűsége, és hogy kb semmit nem kell csinálni. Csak figyelni a légzést, hangokat - és mindent elengedni.

Viszont bármit "figyelünk" az nem lehetünk. Meg kéne találni a megfigyelőt, de azt meg nem lehet :)

Volt hogy napi szinten meditáltam 3x meg 4x 50 perceket - de legintenzívebb életszakaszomban még ennél is többet. Szó szerint egész napokat végig toltam.

De eddig minden kevés volt. Sajnos egyáltalán nem sikerült annak a tudatállapotnak a közelébe kerülnöm ami az LSD és a DMT mutatott meg sok-sok évvel ezelőtt..

2020. szept. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"A másik meg hogy megtudtam valamit, amitől az egész világnézetem megváltozott. Igaz ez hátrány is, mert most sem tudom túlságosan komolyan venni az életemet."


Mi az amit megtudtál? Szimuláció az egész ? Kamu ? Írd le nyugodtan engem nem demotiválsz semmivel. De ha titkos vagy nem nyilvános akkor írd meg privátba kiváncsi vagyok.

2020. okt. 5. 21:14
 13/14 anonim válasza:
21:14 Én amikor Hollandiában betoltam a legerősebb legális hallucinogént [link] az első kérdésem az volt, hogy valójában ki vagyok. A válasz megdöbbentő volt! Egy szerves anyag vagyok és a vízből nyerem a táplálékom. A vízió az volt, hogy egy sűrű hosszúszálú szőnyeghez hasonló valami vagyok ami vízben van és a vízben lévő szerves apró kis valamiket beszívja és kiengedi.
2020. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Hát azt lehet megtudni hogy mi nem vagyunk. A gondolkodás ami szünetelhet a tripp alatt az tuti nem. Amikor megszűnik a gondolkodás, az hasonló mint a halál. Hiszen nincs több kapaszkodó, és szertefoszlik az én, az elme - ami folyton kivetíti magát. És akkor jön az egység, vagy legyen üresség. Mindegy hogy hogy nevezzük, mert nem megnevezhető. Azt lehet megtudni hogy nem a test, és gondolkodás vagyunk, hanem az a végtelen egység. A leírhatatlan forrás ahonnan minden jön.
2020. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!