Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » 2050-re tényleg egymillió...

2050-re tényleg egymillió ember élhet a Marson?

Figyelt kérdés

2020. okt. 29. 13:32
1 2
 11/15 Wadmalac ***** válasza:
70%

Én azt mondanám, ez csupán a célja.

Ezt tűzte ki célul a SpaceX Mars-missziójaként.


Amikor a magasugró nekifut, a célja a világrekord megugrása.


Ha nem valósul meg 2050-re, csak 2150-re, akkor is gyorsabban valósul meg, mint akkor valósulna, ha a cél fel sem lenne téve egy legyintéssel, hogy á, az még évszázadokig tart.

2020. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Marton Löke ***** válasza:
80%

Egészen biztosan NEM!

Sőt, abban sem vagyok teljesen biztos, hogy lesz egyáltalán ember-expedíció 2050-ig.

Az ok, a költség/haszon arány. Több mint 50 éve szált ember le a Holdra, volt pár holdutazás, aztán az Apolló programnak vége lett, azóta nincs.

Pedig ma egy mezei mobiltelefonban nagyobb számítógép

-kapacitás van, mint a Nasa teljes számítógépkapacitása a 60-as években.

Ma egy Mars-expedíciót AI robottal huszadannyi összegből ki lehet hozni, mint emberrel, és valószínüleg jobban.

Nemhogy 2050-ben, de 2150-ben sem fognak tömegek a Marson lakni.

Ugyancsak költség-haszon miatt.

2020. nov. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
13%

Külön kell választani a hivatalos (NASA, Roscosmos...) és háttérben futó fekete projekteket. Már Hitler idejében képesek voltak eljuni a Marsig, s azóta bizonyos csoportok telepeket hoztak ott létre és nény tízezer ember él ott folyamatosan. Volt egy-két kutató már aki visszatért onnan s a szigorú titoktartási szabályokat megszegve beszámolt róla mi megy a bolygón ahol a hivatalossal ellentétben teljesen mások a légköri viszonyok... ...


Dokumentumfilm: Dr. Steven Greer: Unacknowledged - Illegálisan titkosított (dokumentumfilm, 2017)

Official Trailer HD: https://www.youtube.com/watch?v=dIAPE8PZ_mI


A teljes film (magyar felirattal): [link]


* A CIA korábbi igazgatójával egy interjú amiben a halála előtt kitálalt

Deathbed Confession by former CIA agent on UFOs / The Anonymous Interview

https://www.youtube.com/watch?v=c--gGcsc4aw


* Paul Hellyer Kanada volt védelmi minisztere nyilatkozik hivatalosan a földönkívüli kérdésről:

https://www.youtube.com/watch?v=Hb21T13CJ_U

2020. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13%

Szia utolsó!

5-ös válaszíró voltam ugyanígy látom én is mert ezek az infók fenne vannak a a neten csak sok tudós direkt el sem olvassa ezeket.

2020. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Wadmalac ***** válasza:
66%

"ugyanígy látom én is mert ezek az infók fenne vannak a a neten"


Attól aztán baromi hiteles lesz.

2020. nov. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!