Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mennyi terfogatu cso szukseges...

Mennyi terfogatu cso szukseges egy nagy uszaly vizen tartasahoz?

Figyelt kérdés
Mivel sok tanker elsullyedt az utobbi evekben, es meghalt sok ember en uj tipusu kontener szallitot terveztem. Kb.400 kontener lesz rajta es az uszaly 40 mx 300 m max. Ha ismered a kepletet, akkor kuldd el. Koszi.

#Uszaly
2021. márc. 13. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Kb.400 kontener lesz rajta"

Csak szólok, hogy egy konténerszállítón 12-16 000db konténer van. :D

2021. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Várjun, tehát azt akarod, hogy találjunk fel neked egy új típúsú szállíróhajót, hogy te ararthasd le a babérokat? Neee!
2021. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szirty ***** válasza:
100%

"Mennyi terfogatu cso szukseges"


Attól függ mennyi "egy térfogatú" cső :)


"egy nagy uszaly vizen tartasahoz?"


..és hogy mennyi a "nagy"...

2021. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az olyan önjelölt feltalálókat, mérnököket, akik meg akarják váltani a világot. De, az Általános iskolát sem végezték el, és se Arkhimédész törvényéről se a henger térfogatképletéről nem hallottak még.
2021. márc. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szirty ***** válasza:
100%
A szellem szabad szárnyalását nem gátolja a sok bemagolt ismeret....
2021. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csövekből akarod összerakni az uszályt, akkor végül is érthető, hogy miért csak 400 konténert tudna szállítani. A sok csőtől nem férne rá több.
2021. márc. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi. Mar megoldottam ma.
2021. márc. 14. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!