Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Milyen eszközt/technológiát...

Milyen eszközt/technológiát tudtok elképzelni arra hogy valaki a saját hátát naptejjel/krémmel be tudja kenni?

Figyelt kérdés
Ha van már ilyen, belinkelnéd? Ha még nincs, te milyen fejlesztés útján indulnál el?
2021. márc. 26. 14:59
1 2
 1/13 Wadmalac ***** válasza:
100%
Teddy-henger. :)
2021. márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ez nekem is eszembe jutott de a használhatóságot illetően vannak kétségeim. Hogyan viszed fel rá a naptejet? A kezeddel pecsmetelni nem valami kellemes, elég "messy". Ha kell neki egy kis tálka amiben megitatod a hengert, akkor abban pedig sok naptej megy kárba, mert nem fogod tudni az utolsó cseppet is felitatni a teddy-vel. Plusz nem oldja meg azt sem hogy a hátadon valamennyire egyenletesen el tudd oszlatni, amit rákensz.


Max ezt úgy tudom elképzelni hogy egy rétegelt teddy ami előre van itatva naptejjel, és ha elkented akkor le tudod szedni azt a réteget és alatta az új réteg megint friss naptejes (mint az a szösz-szedő). De ez meg ugye egy konkrét krémre limitálja az eszközödet (arra a naptejre mondjuk, amivel előre van itatva).

2021. márc. 26. 15:24
 3/13 A kérdező kommentje:

Ez volt az egyik vonal ami eszembe jutott, a másik meg valami kesztyű, vagy kéz forma, memóriahab nem tudom, aminek üreges a belseje és lyukas a "tenyere", ki tudod nyomni belőle lassan egyenletesen a naptejet miközben kened a hátadon azzal a kéz formával aminek valahogy idomulnia is kellene a hátadhoz ahogy rányomod.


Nyilván valami nagyon drága megoldást lehetne csinálni, egy KUKA robot aminek az a dolga hogy szépen egyenletesen lespriccelje a hátadat, mint mondjuk egy "spray-on tan", de inkább valami filléres eszközben gondolkodnék.

2021. márc. 26. 15:28
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Valaki nagyon be akar kerülni egy justvidman epizódba.
2021. márc. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért jó barátnővel menni a strandra :)
2021. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vannak spray-s kiszerelésű napvédő krémek. Én biztos olyat választanék, ha egyedül próbálnám a saját hátamat "bekenni". Egy jobb spray-vel szerintem minden kenegetés nélkül viszonylag jó fedést kell tudni elérni.
2021. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hátmosó kefe.

Kevés hulladékkal be lehet mártani naptejbe, és még masszíroz is.

2021. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én bekentem a csempét és neki dőltem.
2021. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 A maradékot meg ablakmosógumival le lehet húzni a csempéről, és mehet vissza a tégelybe :) Abszolút gazdaságos.
2021. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jaja, vagy szépen megkérem magam hogy bekenném a hátam??
2021. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!