Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom megnézni hogy...

EagleHUN kérdése:

Hogyan tudom megnézni hogy egy USB-s meghajtó ReadyBoost kompatibilis-e, anélkül hogy a saját számítógépemen aktiválnám ezt a technológiát?

Figyelt kérdés

Adott egy 2GB-os USB-s SSD meghajtó, amivel a hagyományos meghajtókkal felszerelt gépek gyorsíthatóak a ReadyBoost aktiválásával.

Ámde én ezt nem a saját gépemen akarom megcsinálni, hanem másokét (rokonokét) gyorsítani vele.

Az én gépemen eleve SSD-re van telepítve a Win7 így nálam nincs értelme ezt használni! És a Win7 ki is kapcsolva tartja automatikusan.

Bár visszakapcsolható, de én ezt nem akarom megtenni a saját gépemmel.

Megállapítható valahogy másképp hogy jó lenne -e erre a célra?

Vagy csak a régi gyártású pendrivok között akadtak olyanok amiken nem lehetett aktiválni, és mivel ez nem pendrive hanem meghajtó ezt eleve nem is érinti?

Ha valaki találkozott hasonlóval legyen szíves válaszoljon.

A meghajtón olvasható feliratok:

Swissbit, b3, USBFL20SM-JP1, M103C 94V-0, SFUI2048J3BP2TO-i-MS-221-STD, 60089473, 604493...


Ezt találtam róla (kb a képen látható a kinézete is) de a kérdésemre nem ad választ:

[link]


[link]



2015. nov. 19. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
jobb klikk a pendrive-ra és readyboost és egyből kiírja hogy használható vagy nem
2015. nov. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló, nem olvastad el amit írtam. :(

Nálam ez nincsen! Mivel eleve SSD-meghajtón vagyok és a Win7 ezt érzékelve kiiktatta a ReadyBoost-ot, ki van kapcsolva, azaz a jobb klikk sem ajánlja föl.

Vissza lehet kapcsolni de macerás.

De amúgy sem magamnál akarom használni, csak jó lenne előre tudni és nem fölöslegesen utazgatni, meg ilyesmi.

Meg ez nem pendrive, hanem SSD, csak USB-s tehát mintha egy külső SSD-d lenne, csak ezt az alaplapra dugod rá, tehát csak látszólag külső.

2015. nov. 19. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!