Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan pusztítanátok el egy...

LeonScottKennedy kérdése:

Hogyan pusztítanátok el egy bicskát?

Figyelt kérdés

Hello!

Krimihez kell, ez egy bizonyíték.

Tudományos, fortélyos, kreatív módszert szeretnék, acél él, fa vagy műanyag markolat. A lényeg, hogy semmi ne maradjon.


2021. júl. 19. 12:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mint Schwarzi magát a t2-ben, fémöntődében
2021. júl. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Házilag a fát elégetem. A kést meg egyszerűen befognám satuba és lereszelem.

Még ha nagyon benne akarnék lenni, akkor esetleg egy betonozáshoz is jól jönne az a reszelék. Vagy valamerre szétszórni. Azt már nem találná meg úgy sem senki.

2021. júl. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
#1-es válasza a biztos, ha nincs vulkán a közelben:) A beépítés nem lehetőség? (járműbe, bútorba, szoborba stb..)
2021. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Z003 ***** válasza:
Én felodanám kocsi aksi kénsavban. A pengét gyorsan eltünteti, és az oldatot feltünés nélkül ki lehet önteni. De a markolatot valószínüleg hátra hagyná azt meg elégetném.
2021. júl. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#3:

A beépítés nem, mert a bizonyíték elpusztítása az egyik fontosabb témája a könyvnek, sok minden épül erre.


Köszönöm a válaszokat :) Először bronzban gondolkodtam, mert annak alacsonyabb az olvadási pontja, de egy kis kutatás után kiderült, hogy túlságosan erőltetett és mesterkélt lenne azt használni, mert sehol nem gyártanak már olyasmit, max díszelemként. Szóval maradok a szokásos zsebkésnél.

Egyébként ha mindenképpen láva, azt nem tudjuk valamiféleképpen előállítani?

2021. júl. 19. 13:06
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vulkán, meg fémöntöde? Ne bohóckodjatok már. Flexszel fél óra alatt le lehet köszörülni a pengét nullára úgy, hogy csak fémpor marad. Azt összeseprem, lehúzom a vécén, vagy szétszórom a szélben. A fa/műanyag nyelet meg elégetem az esti nyársalásnál.
2021. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Még a mikrohullámon gondolkodom.., mert a sütő elég szépen el tudja a fémdolgokat intézni.., de valaki tudományosabb emberke kéne, hogy megmondja a tutit..
2021. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell túl gondolni, bevágnám egy folyóba vagy tóba.
2021. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kálámbó felügyelő visszafordul az ajtóból, és megkérdezi:

Ha az éjjel is 39 fok volt odakint, akkor miért gomolygott füst a kéményből? Nem értem.

2021. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#6:

Valamiért gondoltam arra, hogy CNC marógépen lemarni 2 másodperc alatt a francba az egészet, de flexre nem gondoltam :D Nem is rossz ötlet.

#7:

Nem véletlenül írtam a tudomány fórumba :D. Reménykedtem, hogy idejön valaki, és előáll egy tudományos zsargonnal teli félőrült ötlettel.

2021. júl. 19. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!