Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hamarosan (a tudomány és...

Hamarosan (a tudomány és technológia fejlődésével) eltűnhet a kopaszodás, kopaszság?

Figyelt kérdés
Én legalábbis mindig röhögök az olyan sci-fi filmeken, sorozatokon (pl Star Trek), ahol már mindennaposak a fénynél sebesebben haladó űrhajók, a mesterséges gravitáció, mesterséges intelligencia, stb, ellenben a kopaszodással és magával a kopaszsággal nem tudnak mit kezdeni a jövőbeli tudomány...XD

2021. aug. 19. 20:31
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
11 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Igen és nem. Ma is létezik hajbeültetés, de az okok annál tágabbak, hogy univerzális szájon át bevehető gyógyszer legyen ellene.

Miért gondolod egyáltalán, hogy ha lenni is rá "gyógymód", nem lennének kopasz emberek? Miért gondolod, hogy Picard nem ettől gondolja magát sármosnak a 24. században?

A divat nagy úr. Most hülyén néz ki bárki bajusszal, de 20-30 év még mindenkinek volt. Ellenben akkor a nagy szakáll nézet ki komikusan, most meg az a divat. Lesz még divat a kopaszság, kitudja, épp a 24.században csillagidő szerint 41153.7-ben.

2021. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mojjo ***** válasza:
89%
Tudod, nincs kopasz fej, csak seggig érő homlok.
2021. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Sziasztok tudományos kollegák.Németben élek, testépítéssel foglalkozom, versenyszerűen.

Már vannak ilyen gyógyszerek, pontosan egy szer, többféle névvel.

Rendesen regenerálja a fejbőrt, és új hajhagymákat hoz létre, meglévőket megerősíti.

Mivel sok versenyzőtársam volt a szteroidoktól kopasz elől a fején, pár éve mióta van ez a szer, rendesen visszanőtt a hajuk.Nagyon durva, én is kipróbáltam már, nagyon sűrű lett a meglévő hajam is.

2021. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
87%
Én akkor is borotválni fogom a fejemet.
2021. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!