Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan deríthetném ki, hogy a...

Hogyan deríthetném ki, hogy a Gerence-patak völgyében mely gyümölcs- és zöldségfajokat, ill. azok mely fajtáit érdemes termeszteni kiserti körülmények között?

Figyelt kérdés

Létezik magyar "faj- és fajtatérkép", vagy valami ilyesmi?


A hasznos válaszoakt előre is köszönöm.


2021. aug. 25. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Javasolt gyk kategória még: Otthon » Kert
2021. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, h az Kewrt kat. olvasói vsz gyakorlatiasabb választ tudnának adni, de engem az agrármérnöki megközelítés érdekel első körben. Mindazonáltal felpontoztalak.
2021. aug. 25. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkább kertészmérnök kell neked, de abból is olyan, aki a Gerence patak környékén lakik. Kertészmérnököt nem nehéz találni, mindenhol sok van belőlük, de átlagos tudással nem fognak neked okosat mondani, ha nem helyiek.


Mondom én Heves megyei agrármérnökként:)


Az lényeges, hogy a kísérletnek milyen célja van.

2021. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A kísérlet céljai:

kerthasznosítás a vegyszerterhelés minimalizálásával

önellátásra törekvés

biodiverzitás növelése

környzeti nevelés

magsabb életminőség kerti munkával.

2021. aug. 25. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Annak csak egy része a fajta. Egy boltban vett magból is lehet kísérletet csinálni. A vegyszerterhelés csökkentéséhez inkább olyan fajta kell, aminek nem kell sok vegyszer. Mi alapból csak végszükségben permeteztünk. Olyan meg nem sok volt.
2021. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!