Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ha érdekel a robotika, hol...

Ha érdekel a robotika, hol tudom kitanulni? Mi mindent kell tudnom hozzá?

Figyelt kérdés
2021. nov. 4. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elméleti szinten elég hozzá a matematika néhány ágának meglehetősen mély ismerete. Gyakorlati szinten egy kisebb mélység is elegendő, cserébe rendkívül kifinomult műszaki tudás szükséges.
2021. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ha dolgozni akarok a szakmában? Mennyit kell tanulnom ahhoz?
2021. nov. 4. 16:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen szinten akarod művelni. Vannak olyan összeszerelő műhelyek, ahol az általános suli is elég.
2021. nov. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mechatronikai mérnök, mérnök informatikus, gépészmérnök, villamosmérnök végzettséggel lehet például ilyen területen elhelyezkedni, középfokú végzettséggel nem tudom sajnos.
2021. nov. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezekhez kötelező az egyetem? Vagy jó egy kurzus is?
2021. nov. 5. 13:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Mérnök csak egyetemi végzettséggel leszel.
2021. nov. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a mérnökit sikerülne elvégezni. Sosem voltam olyan jó matekból
2021. nov. 5. 15:04
 8/9 anonim ***** válasza:
A robotok összeszerelése nem sokban különbözik egy autó összeszerelésétől. Szalagmunkás végzi munkaelemenként, nagyjából fogalma sincs a mögöttes tartalmakról, már ami a szoftvert illeti.
2021. nov. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem szalagos munkát akarok. Az egy rémálom, csináltam már többször is és remélem soha többé. Robotokhoz akarok érteni, karbantartani, programozni, meg mindent ami a robotokat illeti. Később ha nagyon jól megy akkor saját robotokat készíteni és eladni őket.
2021. nov. 5. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!