Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hol, és mennyiért lehet venni...

Hol, és mennyiért lehet venni világító festéket? Színezőként alkalmazható több típusú festékbe, pl. falfesték, zománc?

Figyelt kérdés
Milyen kiszerelésben van? Milyen színekben van? Melyik, milyen hatásra világít? Főleg a 3 RGB szín érdekel, de nem tudom, milyenek vannak még. És persze melyik mérgező, és melyik nem?
2010. szept. 17. 15:49
 1/3 anonim válasza:

Szerintem, ha a google-on nem találtál erre pontos leírást, akkor menj be egy festékes üzletbe és ott biztos tudnak majd segíteni. Inkább ajánlanám a kisebb boltokat, ott általában értenek is a festékekhez, nem csak tudják, hogy melyik sorban keresd, mint a nagyobb "barkácsáruházak" többségében.

Ha budapesti vagy akkor tudok egy jó kis üzletet ajánlani a XI. kerületben. Ott igazi szakemberekkel találkoztam eddig és egyik festő ismerősöm is oda jár már kb. 20 éve.

2010. szept. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért ide írtam, mert itt láthatják olyan emberek, akik alkalmazták valamilyen formában, és megoszthatják a tapasztalataikat.
2010. szept. 24. 07:09
 3/3 anonim válasza:
www.vilagitofestekek.hu
2011. ápr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!