Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Tapasztalataitok szerint...

Tapasztalataitok szerint melyik a legmegbízhatóbb időjárás-előrejelző, interneten megtalálható honlap, amely magyarországi kistelepülésekre vonatkozóan is mutat adatokat? Magyar vagy esetleg angol nyelvű linkek.

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta az volt a szokásom, hogy nem figyeltem az efféle híreket, de egyáltalán, sosem.


Most viszont érdekelne valami miatt. (sátrazás)


Olyanok tapasztalatai érdekelnek elsősorban, akik szokták figyelni az adott témával foglalkozó honlapok előrejelzéseit.



2022. szept. 8. 17:11
 1/5 A nagy Levin ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire előre szeretnéd tudni az időjárást. 2-3 napra előre viszonylag pontosan meg tudják mondani (többnyire), annál távolabbra csak kevésbé pontosan.


Pl. egy : [link]

2022. szept. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Időkép,weatherground,netatmo.
2022. szept. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Időkép és a met.hu-n a modellek:

[link]

[link]

2022. szept. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs megbízható időjárás előrejelzés, mert nincs megbízható időjárás.
2022. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:

4 Zöldeztem jópofa volt. :) De mi lenne az a megbízható időjárás? :D A kérdező miatt azért ... Most is megbízható, csak nem tudjuk előrejelezni tökéletesen.


Kérdező - én is az Időképet használom (többnyire), de szerintem kb mindegyik azonos. Nincs közte tákolt algoritmust használó oldal. Inkább azt nézde, hogy van-e a te városod és van-e egész napra órás lebontás. Ezek hasznosak szerintem.


A kérdésed alapján neked olyat kell keresned, ahol téképen mutatja és lehetőleg nem csak a nagyvárosokat jelzi. Vagy akár megjelölhetsz egy helyet is.


Pl itt a met.hu-n ha kattintasz a

péntek este

szombat hajnal

mezőkre akkor mutatja országszerte a várhatót

[link]


Vannak appok is, azok közül is válogathaszt és talán neked az a legjobb választás, mert offline módhoz csinálsz egy képernyőképet és nálad van. Vagy sok helyen van térerőd is akár.


Előrejelzés terén meg folyamatosan kell figyelni, mert van amikor nagyon változik és nehezen jelzik jól és azt jobb ha látod. Amúgy meg sátrazáshoz úgyis kell esőkabát. :)

2022. szept. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!